Kahve Falında Işık Görmek

Kahve Falında Işık Görmek
2 Mart 2017 tarihinde eklendi, 2.771 kez okundu.

Kahve Falında Işık Görmek

Öncelikle güzel gelişmelerin habercisidir. Bu durum çoğu zaman gününüzün sevdiklerinizle ve birlikte olmak istediğiniz kişilerle birlikte güzel, neşeli ve heyecanlı bir gün geçirmeniz anlamında bir işaret olarak değerlendirilir. Ayrıca bu tip gelişmelerin daha da güzel olması için sizin de olumsuz düşüncelerinizden uzaklaşmanız ve bu doğrultuda hareket etmeniz gerekir. Eğer siz negatif bir düşüncedeyseniz ve bu kapsamda gününüzü geçirmeye niyetliyseniz, neticeler de bu şekilde gelişebilir. O nedenle eğer kahve falınızda ışık gördüyseniz, o ışığa önce inanmanız ve gelişmelerin de bu doğrultuda hareket edeceğini düşünmeniz gerekir. Mevcut durumda maddi veya ailevi sıkıntılarınız söz konusu olabilir. Bunun yanında özel yaşamınızda da problemler yaşayabilirsiniz. Peki bu durumda kahve falında ışık görmek hangi anlama gelir? Bu kapsamda olumlu mu yoksa olumsuz anlam mı taşımaktadır?

Aydınlık ve huzurlu bir süreç

Bu kapsamda değerlendirecek olursak Kahve Falında ışık görmek kişiye aydınlık ve huzur gelmesiyle birlikte, refah ve sıhhat olarak ta değerlendirilebilir. Sakin olun, dertlerinizi bir kenara bırakın. Bu şekilde değerlendirdiğinizde önemli bir noktayı da gözden kaçırmamakta fayda var. Bu da kahve falında görülen ışığın boyutu. Yani ışığın miktarı da anlamını etkileyen faktörler arasında yer almaktadır. Peki ışığın boyutu nasılsa, anlamı da o yönde olur? Bu noktada değerlendirme yapacak olursak, eğer ışığın miktarı azsa, bu hayatınızda negatif gelişmelerin söz konusu olabileceğine işarettir. Ancak ışığın boyutu güçlü ve fazlaysa, bu da geleceğinizin parlak ve önünüzün açık olduğu anlamını taşır.

Eğitim ve kariyer hayatınızda başarı

Falda ışık görmek anlamında ışığı gördüğünüz zaman da önem arz etmektedir. Nedenini soracak olursanız, eğer kahve falına baktığınız zaman dilimi gece saatleriyse bu anlamda evli olduğunuzu da göz önünde bulundurursanız yakın vakitte çocuk sahibi olabileceğinizi bilmeniz gerekmektedir. Ayrıca bu kapsamda sizi üzüntülü bir süreçte bekliyor olabilir. Bunun haricinde iyi bir gelecek noktasında da bir işaret olabilir. İş hayatınızda rütbe ve kariyer, eğitim hayatında başarılı neticeler almanıza işaret edebilir. Bu nedenle sizin de bu gelişmelere eşdeğer hareket etmeniz faydanıza olacaktır.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı