Kahve Falında İskelet Görmek

Kahve Falında İskelet Görmek
4 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 3.374 kez okundu.

Kahve falında iskelet görmek; ne yazık ki üzücü anlama gelmektedir. Fincanınızda bu şekil çıkarsa, yakında alacağınız bir haber size üzüntü verecek ve gözyaşı dökeceksiniz. Falına bakılan kişiyi acı bir olay beklemektedir. Maddi veya manevi kayıplar söz konusu olabilir. Bir anda kendinizi keder içerisinde bulabilirsiniz. Falda iskelet görmek, birinin sağlık sorunlarının ağırlaşması olarak da değerlendirilir. O kişiyle ilgili alacağınız sağlık haberi sizi ve ailenizi büyük bir tasaya sürükleyecek.

falda iskelet gormekKahve fincanında iskelet şekli çıkması, birkaç güne alınacak üzücü haber olarak değerlendirilir. Fal sahibi bu haber sonrasında çevresinden psikolojik destek görecek ve dostlarının yanında olmasını bekleyecek. Kulağınıza gelecek kötü haber sonrası, sevdiğiniz insanların sizin yanınızda olmasına ihtiyaç duyacaksınız. Kahve tabağında iskeletin anlamı, hane içerisinden birinin hastalık veya ameliyat haberini almak olarak değerlendirilir. Hanede uzun süredir hasta olan biri varsa, hastalığı ağırlaşabilir.

Falda görülen iskelet sembolü her ne kadar kötü haber olarak değerlendirilse de, yanında yer alan diğer şekillerle birlikte pozitif yorumda bulunmaya gayret etmek gerekir. Kahve falında insan iskeleti çıkarsa, içten içe bitiren ve şifa bulanamayacak bir hastalık manasına gelir. Üzüntü ve keder de fal sahibini yavaş yavaş bitiriyor olabilir. Kahve falında iskelet kafası görmek, ilişkiniz varsa ayrılığın yakın olduğuna haber verir. Sevdiğiniz insanla yakın süre zarfı içerisinde aranız bozulabilir ve ayrılma aşamasına gelebilirsiniz. Evli olan kimseler, eşleriyle boşanma kararı alabilirler. Kahve falında balık iskeleti görmek, tam tersi güzel anlamlar taşır. Yakında elinize geçecek bir para sizin için büyük bir fırsat olacak. Sermaye arayanlar veya ev gibi yatırım yapmak isteyenler, yakında ihtiyaçları olan paraya sahip olacaklar.

Kahve falında iskelet ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, manevi açıdan bazı sıkıntılara karşı göğüs gerecekler. Hastalık haberi veya ayrılıklar bu dönemde söz konusu olabilir. Hanenizde hasta olan biri varsa, şu günlerde hatırını sormanızda fayda vardır.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı