Kahve Falında Istakoz Görmek

Kahve Falında Istakoz Görmek
9 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 9.558 kez okundu.

Kahve falında ıstakoz görmek; fal sahibinin geleceğine dair ipuçları verir. Gelecekte çok mutlu olacağınız günlere erişecek ve sevdiğiniz insanlarla hep bir arada olacaksınız. Daha iyi bir istikbal için biraz daha çaba vermeniz gerekebilir. Ancak sevdiğiniz insanlar size maddi ve manevi yardımlarını esirgemeyerek, geleceğiniz için size yardımda bulunacaklar. Falda ıstakoz görmek, bazen de sağlığınızın uzun bir süre daha yerinde olacağına yorumlanır. Eğer bir hastalığınız varsa, sıhhate erişecek ve daha sağlıklı günlere kavuşacaksınız.

falda istakoz gormekKahve fincanında ıstakoz şekli çıkması, maddi yönden zorluk çeken fal sahibinin eline geçecek paraları iyi değerlendireceğine yorumlanır. Parasal konularda oluşan sıkıntılara hızlı bir çözüm bulacak ve borçlarınızı tez zamanda kapatma şansı elde edeceksiniz. Kahve tabağında ıstakozun anlamı, fal sahibine haneden mal mülk kalmasıdır. Bir mirasa konabilirsiniz ya da bir akrabanızdan toplu para alabilirsiniz.

Falda görülen ıstakoz sembolü, bazı fal yorumcuları tarafından iş hayatına yönelik yorumlanır ve gelirinizin artacağına işaret eder. Maaşlı çalışanlar yakında zam alabilirler ya da terfi olabilirler. Fincanın kenarında ıstakoz varsa, deniz aşırı bir yerde yaşayan tanıdığınızdan haber alacaksınız demektir. Bu gelecek haber maddiyata yönelik olacak. Fincanda ıstakoz ve kalp şekilleri birbirine yakınsa, daha önce hiç tanışmadığınız insanlarla aynı ortamda bulunacağınıza ve yeni sohbet ortamlarına gireceğinize yorumlanır. Dostlarınız sizi kendi çevrelerinden insanlar ile tanıştırmak isteyebilirler. Bu sayede yeni dostluklar edinebilirsiniz ve bu tanıştığınız insanlar arasında birkaç kişinin size faydası dokunabilir. Eğer bir tepe üzerinde ıstakoz figürü belirmişse, bu kabuklu deniz canlısının faldaki anlamı doğru yatırımlar yapmaktır. İş hayatınızda hep doğru kararlar verecek ve finansal yönde bir rahat nefes alacaksınız.

Kahve falında ıstakoz ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, para yönünden çektikleri sıkıntıları tez zamanda unutacak ve geleceklerine yatırım yapacaklar. Kendi çabalarınız ve dostlarınızın desteği sayesinde geleceğinizi daha güzel inşa edeceksiniz. Sizi seven insanlarının iyiliğini görmek sizi daha fazla çabalamaya sevk edecek.

Kahve fincanında ıstakoz sembolü görenlerin alternatif olarak; “kahve falında yengeç görmek” başlıklı yazımızı da incelemelerini tavsiye ediyoruz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı