Kahve Falında Jilet Görmek

Kahve Falında Jilet Görmek
22 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 836 kez okundu.

Kahve fincanında jilet çıkması, uzun bir vakittir sabırla beklediğiniz işin nihayetinde sonuca varacağına yorumlanır. Bu bir dava veya beklediğiniz önemli bir haber olabilir. Falda jilet görmek, son zamanda uğraştığınız bir işi aileden alacağınız destek ile çabuk bir şekilde halledeceğinize de işaret eder.

Kahve falında jilet görmek, geçmişte yaşanan üzücü ve acı olayların etkilerinin zamanla azalacağına ve başınızdan geçen kötü olayları da tez zamanda arkanızda bırakacağınıza yorumlanır. Üç vakte kadar sizin için çok önemli olan bir haber gelebilir ve ardından bazı işlerinizi daha hızlı şekilde yoluna koyabilirsiniz.

Kahve falında jilet bıçağı görmek, ilişkisi olanların bir sorun ile karşılaşacağı manası taşır. Fal sahibi sevgilisi ile anlaşmazlıklar yaşayabilir ve inat yüzünden ilişkileri çıkmaza girebilir. Ancak tüm bu inat ve kaprislere karşı sizler de daha kesin kararlar alır ve kesin tepkiler verirseniz, daha az üzüleceksiniz. Falda jilet sembolü çıkması, bazı fal yorumcularına göre çok verimli bir çalışma dönemine gireceğinize, ardından bu emeğin para olarak geri döneceğine yorumlanır. Falına bakılan kişinin planları ve içinden gelen duygular ile alacağı kararlar, ona olumlu geri dönüş sağlayacaktır. Bir müddet kararlarınızın arkasında durmalısınız.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git