Kahve Falında Kadeh Görmek

Kahve Falında Kadeh Görmek
25 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 6.947 kez okundu.

Kahve falında kadeh görmek; çok güvendiğiniz birtakım arkadaşlarınızın sizi çok şaşırtacak hamleler yapacağı anlamına gelir. Bir dostunuza çok ciddi bir sırrınızı paylaşmış olabilirsiniz. Ancak o kişi tarafından bu sırrınız başkaları ile paylaşılacak. Zor bir durumda kalabilirsiniz. Falda kadeh görmek; dostlarınızın güveninizi sarsacağına yorumlanır. Hiç ummadığınız dağlara kar yağabilir.

falda kadeh gormekKahve fincanında kadeh çıkması; bazen aşk hayatında monoton bir sürece gireceğinize ve karşı tarafın beklentilerinizi karşılamadığına işaret eder. Bazı fal yorumcularına göre ise; okul ya da iş hayatında elde edilecek zafere yorumlanır.

Kahve falında şarap kadehi görmek; sizi bekleyen şaşırtıcı sürprizlere delalettir. Evli olanlar, bebek heyecanı yaşayabilirler. Bekar olanlar, aşk sarhoşu olabilirler. Evli bir kadının falında kadeh sembolü çıkması ise; tez zamanda gebe kalacağına ve erkek çocuk dünyaya getireceğine yorumlanmaktadır.

Kahve falında şampanya kadehi görmek; monoton hayatınızın aniden değişeceğine, koşuşturmalı ve eğlence dolu günlerin sizleri beklediğine işaret eder. Kahve falında ters kadeh görmek; ortak iş yapanların ortağı ile bazı anlaşmazlıklara düşeceklerine delalettir. Aynı zamanda bazı sorunlarınızın içinden çıkılmaz bir hal alacağının habercisidir. Sizi sevenlere karşı kırıcı cümleler söylemekten kaçının ve bir süre sabırlı olun. İnancınızı yitirmeden, umutlarınızı kaybetmeden iş hayatında yolunuza devam edin. Hane büyüklerinin hatırını sorun. Sizden haber bekliyor olabilirler.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git