Kahve Falında Kaktüs Görmek

Kahve Falında Kaktüs Görmek
6 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 4.124 kez okundu.

Kahve falında kaktüs görmek; hakkınızda bir takım söylentilerin dolaşmaya başlayacağına ve bunların yakında kulağınıza gelmesiyle beraber yaşanacak üzüntüye yorumlanır. Kaktüs bitkisi dikenlere sahip bir ağaç türü olarak kabul görür ve falda da manası pek olumlu değildir. Etrafınızda sizi hiç umursamayan ve size vereceği zararın farkında olmayan insanlar var. Bu kişiler üzerinize bir iftira atarak bazı sorunları sizin üzerinize yıkacaklar. Falda kaktüs görmek, dedikodu ve gözyaşı akıtmak olarak değerlendirilir. Size üzecek insanlar olacak. Duygusal yönden bir yıkım yaşayacaksınız.

falda kaktus gormekKahve fincanında kaktüs şekli çıkması, size karşı dürüst olmayan ve uzun süredir sizi kullanan insanları sonunda fark edeceğinize yorumlanır. Fakat bu uyanış beraberinde kırgınlık, küslük ve tartışmaları da getirecek. Fal sahibi insanlara derdini zor anlatacak. Kahve tabağında kaktüsün anlamı, hane içerisinden sizi zarara uğratacak insanı simgeler. Bir yakınınız size borçlarını yıkabilir ya da üzerinize büyük bir iftira atarak kendini aklamak isteyebilir.

Falda görülen kaktüs sembolü, bazı uzman fal bakıcıları tarafından ayrılık olarak değerlendirilir. İlişkisi devam eden fal sahipleri, sevdikleri insanla adeta ayrılık aşamasına gelecekler. Bir anda ilişkinizi sarsacak olayların içerisinde kendinizi bulabilir ve sevdiğiniz insanla yollarınızı ayırma kararı alabilirsiniz. Kahve falında kaktüs ağacı görmek, aşk acısı anlamına da gelebilmektedir. Kendinizi karışık bir aşk ilişkisi içerisinde bulabilir veya aldatılabilirsiniz. Bu nedenle, aşk hayatınızda her türlü üzüntüye karşı önlem almanızda fayda var.

Kahve falında kaktüs ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, bir süre sevdikleri insanlarla ilişkilerini yeniden gözden geçirme ihtiyacı duyacaklar. İnsanların sizin dedikodunuzu yapması, kalbinizde fırtınalar kopmasına neden olacak ve bazılarına karşı kalbiniz çok kırılacak. Her şeyi zamana bıraktığınız takdirde, bu üzüntülerin üstesinden gelebilecek gücü kendinizde bulacaksınız.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git