Kahve Falında Kanarya Görmek

Kahve Falında Kanarya Görmek
13 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 6.813 kez okundu.

Kahve falında kanarya görmek; kişiliğinizi yeniden analiz ederek, değişim sürecine gireceğinize yorumlanır. Kendinizde beğenmediğiniz bazı huylarınızın farkına vararak, bir çeki düzen vereceksiniz. Bu değişim çevreniz tarafından fark edilecek ve olumlu sözler söylenecek. Falda kanarya görmek, tatlı dilli bir insanı da simgeler. Gelecek günlerde hoş sohbeti olan insanlarla tanışabilir ve dertleşebilirsiniz.

falda kanarya gormekKahve fincanında kanarya sembolü çıkması, bazı uzman fal yorumcuları tarafından gelecek havadise yorumlanır. Fincanda görülen kuş sembolleri genelde havadis olarak değerlendirildiğinden, kuş türüne bakmaksızın genel bir yorum yapılır ve müjdeli haberler almak olarak değerlendirilir. Kahve tabağında kanarya çıkması, paranızı eritecek bir akrabanızı simgeler. Bu kişi elinizdeki toplu paraya göz dikebilir ve sizlere yüksek harcamalar yaptırabilir. Sevdiğiniz insan da maddi yönden sizleri zarara uğratabilir. “Tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır.” sözünü de dikkate alarak, size iyimser hallerle yaklaşan insanlara karşı daha uyanık olun. Bu insanların tek amacı sizin paranız olabilir.

Kahve falında kanarya ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, kişisel gelişimlerini tamamlayacaklar. Daha erdemli, zarif ve kibar bir insan olacaksınız. Karakterinizdeki olumlu yönde değişim sizlere her açıdan fayda sağlayacak. Kahve fincanının kenarında kanarya çıkarsa, yurt dışı ve yurt içi bir seyahat planınız olacak demektir.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git