Kahve Falında Kanca Görmek

Kahve Falında Kanca Görmek
21 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 5.494 kez okundu.

Kahve falında kanca görmek; peşinize takılarak sizi rahatsız edecek yılışık bir insana yorumlanır. Dost ortamında tanışacağınız bir insan sizinle arkadaşlık kurmak adına bir süre sizleri sıkboğaz edecek. Hatta bu kişi karşı cinsten olabilir ve sizinle dostluk kurmak için haddinden fazla çaba gösterebilir. Falda kanca görmek, aynı zamanda sizden hoşlanan ve peşinizden koşan bir insanı simgeler.

falda kanca gormekKahve fincanında kanca şekli çıkması, bir kişinin fal sahibini tutsak ettiğine işaret eder. Bu kişi duygusal yönden ya da maddi yönden sizlere baskı yapacak. Bu baskı nedeni ile o kişi ile aranızda bazı tatsızlıklar çıkacak. Kahve falında kancalı iğne görmek, alacağınız bir kararda kendinize zarar vereceğinizi gösterir.

Falda görülen kanca sembolü, içine düştüğünüz zor durumdan arkadaşlarınızın desteği ile kurtulacağınıza yorumlanabilmektedir. Bazı uzman fal yorumcularına göre, aşk hayatında gerginliklerin ve kavgaların ortaya çıkmasına yorumlanır. Sevgilinizle kıskançlık yüzünden aranız bozulacak. Onun sizleri her konuda kısıtlaması, ilişkinizi askıya almanıza neden olacak. Kahve tabağında kanca anlamı, falına bakılan kişinin aileden birileri ile şu günlerde sürekli tartışması olarak değerlendirilir. Kahve falında balık kancası görmek, büyük bir kısmetin ayaklarınıza kadar geleceğine ve zengin bir insanla evliliğe yorumlanır.

Kahve falında kanca ne demek?” diye merak eden okuyucularımız, özgürlüklerini kısıtlayan her kim varsa onunla ciddi bir konuşma yapmalıdır. Bazı konuları mecburi tutan aile bireyleri veya eşiniz ile büyük bir tartışmaya girebilirsiniz. Size baskı yapan insanın hatasını anlaması adına, onunla tartışmak yerine konuşmayı tercih etmelisiniz. Sevdiklerinize kötü sözler söylememeye her zaman dikkatli olun.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı