Kahve Falında Kanguru Görmek

Kahve Falında Kanguru Görmek
20 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 24.047 kez okundu.

Kahve falında kanguru görmek; hayatınıza girecek yepyeni insanların habercisidir. Bu kişiler gelecek günlerde evinize neşe getirecekler. Yeni tanışacağınız insanlardan biri ile çok samimi bir arkadaşlık kuracaksınız. Bu kişi ile dostluğunuz uzun ömürlü olacak. Beklentilerinizi yüksek tutarak, çok daha başarılı bir konuma gelebilirsiniz. Falda kanguru görmek, evli çiftlerin çocuk sahibi olacağını gösterir. Bir süredir çocuk isteyen eşler, nihayetinde yeni bir bebeklerinin olacağı müjdesini alacaklar. Hatta bu bebeğin cinsiyetinin kız olacağı şeklinde de yorumlar yapılmaktadır.

falda kanguru gormekKahve fincanında kanguru anlamı, falına bakılan kişinin medeni durumuna göre yorumlanır. Bekâr bir insanın kahve falında kanguru şekli çıkması, sorunların en kısa zamanda biteceğine ve daha rahat günlere erişeceklerine yorumlanır. Evlilik isteyenler, bu dileklerine çok yakın bir tarihte kavuşacaklar.

Falda görülen kanguru sembolü, anneler için evlatlarına çok fazla düşkün olduklarını simgeler. Aileniz için çok fazla fedakârlık yapıyorsunuz ve çocuklarınızı kollamak adına büyük mücadele veriyorsunuz. Fincan ya da kahve tabağında bu figürün çıkması, hayırlı evlatlarınızın olacağına ve eşinizin size karşı daha anlayışlı biri haline geleceğine yorumlanır. Kahve falında kanguru yavrusu görmek, evlatlarınızın sizleri sayıp, gelecek zamanlarda da kollayacağına işaret etmektedir. Bekâr kişiler ise, iyi ahlaklı insanlar ile muhatap olacaklardır. Kahve falında kanguru kafası görmek, imanı kuvvetli, sorumluluklarını bilen, uysal bir insan ile dünya evine gireceğinize yorumlanır. Kangurunun zıplayan bir hayvan olması, falda bu şeklin ani karar değişiklikleri olarak da yorumlanmasına neden olur. Fincan içerisinde kanguru ve yol varsa, uzak bir yerden bebekli misafirleriniz gelecek.

Kahve falında kanguru ne demek?” anlamını merak eden okuyucularımız, sosyal çevrelerinde baskın bir karaktere sahip olabilirler. Herkesi yönetme içgüdüsü, insanların size tepki göstermesine neden olacak. Baskın karakter ve bilmişlik, arkadaşlarınızın sizlerle daha az görüşmesine neden olabilir. Çok da meraklı olmayın. Falına bakılan kişinin fincanında kanguru figürü çıkarsa, her şeyi merak etmesi sebebiyle insanların ondan daha fazla şey saklamasına yorumlanır. Sosyal ortamlarda hal ve hareketlerinize dikkat ederek, bir süre arkadaşlarınızla tatsızlık yaşamanın önüne geçebilirsiniz. Sizleri seven insanlara karşı düşüncesiz davranışlar sergilemek, onları üzecektir.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git