Kahve Falında Kapı Görmek

Kahve Falında Kapı Görmek
10 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 15.694 kez okundu.

Kahve falında kapı görmek; önünüze yeni seçenekler sunulacağına yorumlanır. Memurlar farklı bir ile tayin olabilirler veya iş yeriniz sizi başka bir bölgeye gönderebilir. Okulunuzu değiştirme kararı alabilirsiniz. Kaderiniz değişecek ve yeni tercihler yapacaksınız. Yaşadığınız yer, işiniz ya da okulunuzda değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Fakat bu değişimler ilk başlarda sizi zorlasa da, sonrasında tercihlerinizin ne kadar doğru olacağını anlayacaksınız. Falda kapı görmek, sosyal çevrede değişikliğe de yorumlanır. Yeni fırsatlar, şans dolu günler sizlerin olacak.

falda kapi gormekKahve fincanında kapı çıkması, güven veren bir karaktere sahip olduğunuzu gösterir. Sözü dinlenen birisiniz. Bu nedenle, birileri gelecek günlerde sizden öğüt veya tavsiye almak isteyebilirler. Kahve falında büyük kapı görmek, çok büyük bir kısmete yorumlanır.

Falda görülen kapı sembolü, kimi zamanlar iman sahibi bir insana işaret eder. Bazı alimler bu sembolü hane içerisinde huzursuzlukların bir müddet sonra kaybolacağına yorumlarlar. Kahve falında açık kapı görmek, bir fırsatı ertelediğinizi gösterir. Daha aceleci davranarak, bu fırsatı hemen değerlendirin. Kahve falında kapalı kapı görmek, şansınızı itelediğiniz manasına gelir. Şans kapınızı çalacak. Ancak siz bu fırsatı değerlendirmek yerine başkalarının sözüne göre hareket edebilirsiniz.

Kahve falında kapı kolu görmek, yeni bir teklif almaya yorumlanır. Bekar iseniz, evlilik çok yakın görünüyor. Kahve falında kapı kilidi çıkması, aklınıza takılan tüm soruların yanıtlarının yine sizlerde gizli olduğunun habercisidir.

Kahve falında kapı ne demek?” anlamını merak edenler, kulağınıza gelecek bir haberin hayatınızı şekillendirmenizde faydası dokunacak. Kahve falında kapı deliği çıkarsa, sizin attığınız her adımı takip eden birileri vardır. Ancak bu kişilerin niyeti iyidir.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı