Kahve Falında Kaplumbağa Görmek

Kahve Falında Kaplumbağa Görmek
25 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 23.275 kez okundu.

Kahve falında kaplumbağa görmek; kısa vadede olmasa bile, zamanla istediğiniz şeylerin gerçek olacağına yorumlanır. Kaplumbağa gerçek hayatta ağır yürüyüşlü sürüngen bir hayvan olduğundan, falda da bu özellikleri dikkate alınarak bir takım benzetmelerde bulunulur. Zararsız bir hayvan olması sebebiyle, fincanda görülen kaplumbağa sembolü her zaman güzel anlamlara gelir. Falda kaplumbağa görmek; yavaş ilerleyen işlerinizin olduğunu gösterir. Bir mahkeme davanız varsa, çok geç sonuçlanabilir.

falda kaplumbaga gormekKahve fincanında kaplumbağa şekli çıkması, uyuntu ve yavaş hareketleri olan bir insanı simgeler. Bu kişi çok mıymıntı olması sebebiyle sizlerin de işlerinizi aksatacak. Örneğin; kahve fincanı veya tabağında kaplumbağa ve insan sembollerinin yan yana çıkması, düşük enerjisi olan bir insanın sizlere sürekli engel teşkil ettiğini gösterir.

Falda görülen kaplumbağa sembolü, kimi âlimler tarafından alımlı ve dikkat çekici bir insanın hayatınıza gireceğine yorumlanır. Hayat arkadaşı arayanlar, bakımlı ve son derece ilgi çekici bir insanla birliktelik yaşamaya başlayabilirler. Kahve falında büyük kaplumbağa görmek; büyük bir yerden gelecek toplu paranın elinize ulaşmasına daha çok zaman olduğunu gösterir. Evlilik konusunda aceleci davranmayacaksınız. İlişkiniz uzun yıllar sürdükten sonra evlilik kararı alabilirsiniz. Kahve falında yavru kaplumbağa görmek, bazı yeteneklerinizi keşif edeceğiniz çok önemli bir döneme girdiğinizin habercisidir. Bu durum size çeşitli fırsat kapılarını aralayacak.

Kahve falında tosbağa görmek, aile içi sorunların gündeme geleceğine yorumlanır. Aile bireyleri arasında eşitliği sağlamanız, şu günlerde huzurunuzun kaçmaması adına yapmanız gereken en önemli şeydir. Kahve falında kaplumbağa kafası görmek, sizi çekiştiren insanların ağızlarının mühürleneceğinin habercisidir. Hakkınızda kimse kötü bir şey söyleyemeyecek. Kahve falında kaplumbağa ve kalp sembollerinin bir arada görülmesi, bekâr olanlar için aşkı bulmalarına daha vakit olduğunu simgeler. İlişkisi olanlar henüz bu beraberliği ciddiye taşımayı düşünmüyorlar.

Kahve falında kaplumbağa ne demek?” anlamını merak eden okuyucularımız, yavaş gelişen olaylara karşı sabırlarını korumalılar. Bu süreçte tüm yanlışlarınızdan ders alacaksınız. Kahve fincanı ortasında kaplumbağalar görmek, yepyeni havadisler öğreneceğinizin göstergesidir. Kahve falında kaplumbağa ve balık figürlerinin yan yana olması, büyük bir yerden kısmetinizin çıkacağına ve gelirinizin katlanacağına yorumlanır.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git