Kahve Falında Karınca Görmek

Kahve Falında Karınca Görmek
19 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 13.938 kez okundu.

Kahve falında karınca görmek; zeki ve çalışkan bir insan olduğunuzu temsil eder. Karıncalar gerçek hayatta çok çalışkan ve sonrasını düşünen hayvanlar olduğundan, falda da benzer manalara gelir. Falına bakılan kişi sürekli bir hayat mücadelesi içerisindedir. Ancak yakınları arasında da en refah hayata sahip olan odur. Falda karınca görmek, bazı âlimlere göre şehir değişikliğine yorumlanır. Evinizi başka bir şehre taşımak mecburiyetinde kalabilirsiniz. Devlet memuru olanların tayin sebebi ile ev taşıma durumu olabilir.

falda karinca gormekKahve fincanında karınca şeklinin çıkması, genç ve dinamik bir insan olduğunuzun göstergesidir. Şimdi öyle olmasanız bile, gelecek günlerde daha enerjik olacaksınız ve çalışma isteğiniz artacak. Artık çok daha tertipli ve tutumlu biri haline geleceksiniz. Adeta karınca gibi, geleceğiniz için yatırım yapacaksınız.

Falda görülen karınca sembolü, dayanışma ve yardımlaşma şeklinde yorumlanabilmektedir. Karıncaların düzenli ve takım halinde çalışmalarını esas alarak, falda da takım çalışması yapacağınız anlamı çıkar. Kahve falında karınca sürüsü görmek, kalabalık ortamlara girmeye ve akrabaların birbirlerine destek olmasına yorumlanır. Ortak iş yapanlar da sorunsuz bir şekilde işlerini devam ettirecekler. Kahve falında karınca yuvası görmek, sofranızda rızkınızın artmasına ve boğazınızdan helal lokmalar geçtiğine yorumlanır. Helal para kazanıyorsunuz ve sadece kendi emeğiniz ile kazandığınız parayı tutumlu harcıyorsunuz. Tabi, tüm bunların mükâfatını tez vakitte göreceksiniz. Dilediğiniz mal veya mülke sahip olmanıza az bir zaman var.

Kahve falında atlı karınca görmek, daha mutlu ve istenilen hayata kavuşacağınızın habercisi olur. Hayallerinize ulaşmak için önünüzde pek engel olmayacak. Kahve falında karınca yiyen görmek, rızkınıza birilerinin göz koyduğuna yorumlanır. Kazandığınız parayı elinizden almak isteyen veya çalışmanıza engel teşkil edecek birileri olacak.

Kahve falında karınca ne demek?” diye merak eden okuyucularımız, çabalarının mükâfatlarını fazlası ile alacaklar. Sevdiği olanlar evlenmek için nihayetinde ailelerine açılabilecekler. Aile bireyleri arasında yardımlaşma ve dayanışma daimi olacak.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı