Kahve Falında Karınca Yiyen Görmek

Kahve Falında Karınca Yiyen Görmek
7 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 16.833 kez okundu.

Kahve falında karınca yiyen görmek; uzun bir süredir hiç haber alamadığınız bir insanın size haber göndereceğine yorumlanır. Bu kişiyle irtibatınızı uzun zaman önce kesmiş olabilirsiniz veya bir müddet aranıza soğuk rüzgarlar girmiş olabilir. Falda karınca yiyen görmek, bu insanla yeniden iletişim kurmak olarak değerlendirilir. Size göndereceği haber çok önemli olmasa da sizde merak uyandıracak.

falda karinca yiyen gormekKahve fincanında karınca yiyen şekli çıkması, bazı fal yorumcuları tarafından ortak işlerinizde dikkatli olmanız yönünde yorumlanır. Bu sembol bir uyarı olabilir. Başkaları ile atacağınız ortak imzalarda veya ortak maddi kararlarda çok temkinli olun ve kendinizi güvence altına almayı ihmal etmeyin. Kahve tabağında karınca yiyen şekli çıkarsa, hane içerisinden görüşemediğiniz bir insanla en sonunda bir araya geleceğinize yorumlanır. Hasret bitecek ve sevdiğiniz insanlarla tekrar bir araya gelme şansı yakalayacaksınız.

Kahve falında karınca yiyen ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, geçmişte görüştükleri ve samimi oldukları insanlarla tekrar görüşme fırsatı yakalayacaklar. Şu günlerde kimseye hiçbir konuda söz vermeyin. Yoksa verdiğiniz sözler gelecekte başınızı ağrıtabilir ve insanlara karşı mahcup olabilirsiniz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı