Kahve Falında Kaş Görmek

Kahve Falında Kaş Görmek
19 Aralık 2016 tarihinde eklendi, kez okundu.

Kahve falında kaş görmek genelde iyi yorumlanır. Öte yandan kahve falında tek başına duran ve karşıdan size bakan kaşsız bir göz görmek pek de iyiye yorumlanmaz. Bu göz görünümü fal sahibinin yıldızının düşüklüğüne, üzerinde nazar bulunduğuna, kem gözlü ve art niyetli kişilerin çevrenizde olduğu gibi yorumlarla yorumlanır. Buna bağlı olarak da konsantrasyon bozukluğu yaşıyor olabilirsiniz.

Odaklanma bozuklukları, derslere intibak edememek ve iş yerinde yaşanan problemler bile bunun sebebi olabilir. Öte yandan falda kaş görmek başlı başına güç, güçlülük, iş hakimiyeti, ve işlerin kısa sürede yoluna gireceği anlamına da gelmektedir. Buna bağlı olarak da falına bakılan kişinin fincanında kaş – göz varsa, güçlü içgüdülere ve yüksek hissiyat sahibi olan birine delalet edebilir. Bu gibi kişiler önceden tehlikeleri sezebildiği gibi gelecek olayları da hissedebilir. Fincan içinde bulunan göz hane içinde ya da dışında bir fesadı temsil etmektedir. Kahve falında kaş görmek tek başına iyi yorumlanmaktadır.

Göz üzerinde bulunan kaş da her şeye rağmen bu kişi ya da kişilerin sizlere bir zararı dokunamayacağı ve işlerinizin bir şekilde yoluna gireceğini simgelemektedir. Öte yandan kahve fincanının dibinde yer alan göz daha tehlikelidir. Bu sizlere fitne fesatı dokunabilecek olan kimseleri temsil ederken, fincan kenarında bulunan göz ise yolunuzu gözleyen kişileri temsil etmektedir. Her şeye rağmen gözle birlikte kaş da falın içinde bulunuyorsa korkmaya mahal yoktur. Kahve falında kaş görmek kuvvet, dirayet ve düzen alametidir.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git