Kahve Falında Kaydırak Görmek

Kahve Falında Kaydırak Görmek
10 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 3.407 kez okundu.

Kahve falında kaydırak görmek; duygusal yönden çalkantılı bir döneme gireceğinize işaret eder. Bir gün mutlu iken, bir diğer gün mutsuz olacaksınız. Şu günlerde duygularınız karmakarışık bir hale gelebilir. Falda kaydırak görmek, bazen de iş hayatında hızlı bir yükseliş ve çabuk yol kat etmek olarak yorumlanır. Çalışıyorsanız, emeğinizin karşılığını fazlası ile alacağınız günler çok yakın demektir.

falda kaydirak gormekKahve fincanında kaydırak şekli çıkması, genelde hayırlı olayları çağrıştırır. Bazı fal yorumcuları bu sembolü iş hayatında düşüş olarak yorumlasalar da, genel anlamı iş hayatında yükselmedir. Fincanda beliren şekilleri ne kadar pozitif yorumlarsanız, fal sahibi de o kadar mutlu olacaktır. Kahve tabağında kaydırağın anlamı, aile bireyleri ile ilişkilerinizin tam rayına oturmamasıdır. Aile fertleri ile bir gün küs, diğer gün iyisiniz. Bu durum ev içinde sürekli bir huzursuzluk yaratıyor. Kahve falında kaydıraktan kayan insan figürü çıkarsa, bu sefer de fal sahibi içinde bulunduğu zor durumdan bir insanın desteği sayesinde kurtulacak demektir.

Kahve falında kaydırak ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, bazı konularda ikileme düşebilirler ve duygusal yönden çöküş olabilir. Bu günler geçici olsa da, bazı belirsizlikler ve anlaşmazlıklar psikolojinizi kötü etkileyecek. Başınızdaki sorunlar karşısında daha olgun davranmalı ve güçlü durmalısınız. Bu sayede sıkıntıların üstesinden gelebileceksiniz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git