Kahve Falında Kazak Görmek

Kahve Falında Kazak Görmek
10 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 2.023 kez okundu.

Kahve falı çok eski tarihlerden beri kişilerin başvurduğu yöntemlerden biridir. Özellikle Ortadoğu bölgelerinde kahvenin ve kahve falının önemli bir yeri vardır. Kahve telvesi ile şekillerin benzetilmesi ve hislerin devreye girmesi ile oluşan kahve falını yorumlamak için şekillerin ne anlama geldiğini bilmek gerekir. Kahve falında görülen şekiller genel olarak kişinin geçmişi ve gelecek yaşantısı hakkında fikir verecektir. Kahve falında kazak görmek bir kimsenin bir beladan korunması anlamına gelir. Bu nedenle kazak bir koruma anlamı taşır. Kahve falında kazak görme sıkıntı ver dertlerden uzaklaşma anlamına da gelir. Kazak aynı zamanda manevi duyguları da ifade eder.

Kahve Falı Şekilleri Nasıl Yorumlanmalıdır?

Kahve Falında Kazak Görmek, Kahve falında oluşan şekiller bazen geçmiş bazen ise gelecekten haber verir. Özellikle kahve fincanının sağ tarafında biriken telveler kişilerin geleceği ile ilgili detayları içerirken,, kahve fincanının solundaki desenler de kişilerin geçmişi hakkında yorum yapılmasını sağlar. Bunun yanı sıra kahve falında oluşan şekiller göz önüne alındığında daha çok hayvan ve harfler ile sık karşılaşılır. Kahve falında küçük harfler bir kadına işaret ederken büyük harfler erkekle ilgili bir haber olarak yorumlanır. Hayvan figürlerinde fare ve yılan kötü ve düşman kimseleri ifade ederken sincap arkadaşlığın sembolüdür. Kaplumbağa ev sahibi olmayı ifade ederken leylek müjdeli bir haberin işaretçisidir.

Kahve Falında Hisler Önemli Midir?

Kahve Falında Kazak Görmek, Her ne kadar şekillerin benzetilmesine dayanan bir fal olsa da herkes kahve falında aynı şekilleri göremeyebilir. Bu nedenle de kahve falında hisler oldukça önemli bir yer tutar. Kimi fal bakan kişiler yalnızca hisleri ile hareket ederken kimileri kahve telvesi üzerinde oluşan şekillerden yola çıkar. Her iki durumda da kahve falına bakılması için hislere yönelmek gerekir.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı