Kahve Falında Keçi Görmek

Kahve Falında Keçi Görmek
16 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, kez okundu.

Kahve falında keçi görmek; başınıza gelecek kötü bir olayı rahat bir şekilde atlatacağınıza yorumlanır. Sakin bir ruh haline sahip olmanız nedeni ile bu olayın sizi üzmesine izin vermeyeceksiniz. Tam tersi, tüm kontrolü kendi ellerinize alarak, daha telaşlı ve tempolu şekilde çalışacaksınız. Ancak yakınlarınızla olan sohbetlerinizde daha yapıcı cümleler kurmanızı sizlere öneririz. Falda keçi görmek, sizi seven insanlara karşı daha sabırlı davranmanız yönünde uyarıdır. Her ne kadar iyi bir kişiliğe sahip olsanız da, sizi seven insanlara karşı hak etmedikleri davranışlarda bulunuyorsunuz.

falda keci gormekKahve fincanında keçi çıkması, dediğim dedik bir yapıya sahip olduğunuzun göstergesidir. Bu kadar inatçı olmanız nedeni ile insanlar size bir şey danışmaktan çekiniyorlar. En azından ailenize karşı bu inat huyunuzu kırmanız gerekiyor.

Falda görülen keçi sembolü, özel hayata yorumlandığı vakit falına bakılan kişiyi uyaran anlamlar çıkar. Evli iseniz, eşinizi ihmal etmekten vazgeçin ve sizden beklediği ilgiyi gösterin. Şu günlerde eşinizin size duygusal açıdan ihtiyacı var. Ona göstereceğiniz şefkat, aranızdaki buzları da eritecek. Kahve falında keçi kafası görmek, korku dolu anlara şahit olacağınızın habercisidir. Kötü bir sürpriz ile karşılaşabilirsiniz. Kahve falında keçi sakalı görmek, ihtiyar ve bilir kişi kimselerin size öğüt vereceği anlamına gelir. Bu öğütler hayatınızın belirli aşamalarında işinize yarayacak. Kahve falında beyaz keçi görmek, kalbinizin tertemiz ve sevgi dolu olduğunu gösterir. Bekar iseniz, aşkı ararken çok dikkatli olun. Karşınıza yanlış kişiler çıkabilir.

Kahve falında yaban keçisi görmek, sosyal olmayan biri olduğunuzu gösterir. Çekimser ve korkak tavırlar sergilemekten kaçının. Özgüveninizin yerine gelmesi için mücadele gösterin. Kahve falında keçi boynuzu görmek, bir hayalinizin gerçekleşmesi için daha çok zaman olduğunu gösterir. İkili ilişkilerde aldatma ve güven kaybı söz konusu olabilir.

Kahve falında keçi ne demek?” anlamını merak eden okuyucularımız, başlarına gelecek her türlü karamsar olayda ümitlerini yitirmemeliler. Bu sayede hayallerini ertelememiş olurlar. Başınıza gelecek kötü olaylara fazla kafa yorarsanız ve tesiri altında kalırsanız, bu durum gelecek planlarınızı da alt üst edebilir. Kalbinizin sesini dinlemek, en doğrusu olacaktır.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Kahve Falında Keçi Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Özge arıkan dedi ki:

    Kahve falımda beyaz keçi çıktı ne anlama geliyor

Sayfa başına git