Kahve Falında Kedi Görmek

Kahve Falında Kedi Görmek
21 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 69.682 kez okundu.

Kahve falında kedi görmek;

Nankör bir hayvan olmasından kaynaklı olarak ilk başta nankör bir insan ile muhatap olacağınıza yorumlanır. Kedi gerçek hayatta her ne kadar nankör olsa da, sevecen ve uysal olması sebebiyle daha pozitif anlamlara da gelebilmektedir. Falda kedi görmek; cana yakın, samimi, içten ve sakin bir kişiliğe sahip olduğunuzun habercisi olabilir. Aynı şekilde, bu karakteristik özelliklere sahip bir insan da hayatınıza girebilir.

Kahve fincanında kedi çıkması, pozitif şekilde yorumlanmalıdır. Bazı fal yorumcuları bu figürü fal sahibine ihanet edecek ve onu yüz üstü bırakacak bir insana işaret ederler. Özellikle ortak iş yapmama ve başkalarına bir süre güven bağlamama konusunda falına bakılan kişiyi uyarırlar.

Falda görülen kedi sembolü;

İş hayatına göre yorumlanacağı zaman paranızın eksileceğine ve zarara uğramanızın söz konusu olduğunun habercidir. Kahve falında kedi kafası görmek, sizi terk etmeyecek sevgili ve hayat arkadaşınıza işaret eder. Hayat arkadaşınız ile daha güçlü bağlar kurabilirsiniz. Kahve falında kedi yavrusu görmek, sezgilerinin güçlenerek, birçok olumsuzluğu önceden tahmin edebileceğinize delalettir. Eğer fincanda kedi şekli yanında fare de varsa, sizi köşeye sıkıştırmak isteyen biri olabilir. Kahve falında kedi köpek sembollerinin yakın çıkması, çok hararetli bir kavganın söz konusu olmasına, bilmiş bir insanla muhatap olmaya yorumlanır.

Kahve falında kedi ne demek?”

Diye merak eden okuyucularımız, ikili ilişkilerde çok temkinli olmalılar. Özelikle aşk hayatınıza kimseyi karıştırmayın. Kahve falında kedi patisi görmek, refaha ulaşma manasına gelir. Aynı zamanda helal para kazanmaya, rızkınızın artacağına yorumlanır. Kahve falında kara kedi görmek, uğursuzluk sembolüdür. Çevrenizde uğursuz bir insan olabilir veya size uğursuzluk getirecek bir olay başınızdan geçebilir. Kahve falında beyaz kedi görmek ise, temiz kalbe ve karlı kazanca haberdar eder. Bazı yorumculara göre uzun bir ömre sahip olmak şeklinde yorumlanır.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Kahve Falında Kedi Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
    Sayfa başına git
    Maaş uzmanı