Kahve Falında Kelebek Görmek

Kahve Falında Kelebek Görmek
29 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 7.136 kez okundu.

Kahve falında kelebek görmek; heyecan ve mutluluklarınızın çok kısa süreceği anlamına gelir. Kelebek gerçekte de kısa bir ömre sahip olduğu için; sevinç ve başarılarınız çok kısa süreliğine olabilir. Bu sembol genelde fincanın içerisinde çıkan diğer şekiller ile beraber yorumlanarak, yaşanacak olayların kısa süreceğini belli eder. Falda kelebek görmek; meydana gelecek güzel olaylardan kısa süre içerisinde zevk almaya bakmanıza işaret eder. Bu kısa mutlulukların tadını çıkarın.

falda kelebek gormekKahve fincanında kelebek çıkması, genelde bekar kimselerin çok kısa süreli ilişkiler yaşayacaklarına işaret eder. İlişkinizin en güzel günlerinde ayrılık olabilir. Yine birine duyduğunuz özlemi çok kısa bir süreliğine de olsa giderebilirsiniz. Ancak aranıza yine yollar girecektir.

Kahve falında kelebek kanadı görmek; bir kişinin sizi duygusal manada tesiri altına alacağına, ancak bu kişiye karşı besleyeceğiniz ümidin boşa gideceğine işaret eder. Kahve falında kelebek kozası görmek ise; yepyeni mutluluklar, sürprizler, yeniden yaşam sevinci, ani planlar ve sizi bir süreliğine sevindirebilecek bunlara benzer güzel olaylara yorumlanır.

Kahve falında kelebek ne demek?” diye merak eden fal sahipleri, kısa süren mutlulukların sonunda çok da üzülmeyecekler. Falında kelebek sembolü çıkan bekar kimseler, şu günlerde yeni bir aşka yelken açtıklarında ilişkilerini ilk başlarda ciddi şekilde düşünmemeliler. İlişkileri bir kelebek ömrü kadar kısacık olabilir. Yoksa büyük hayal kırıklığı söz konusu olabilir. Aniden gelişen güzel olaylar sizlere çok da fazla umut vermemelidir.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git