Kahve Falında Kemik Görmek

Kahve Falında Kemik Görmek
25 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 4.878 kez okundu.

Kahve falında kemik görmek; bir süredir geçim sıkıntısı çekenler için müjdeler verir. Yakında geliriniz artacak ve sofranız yeniden bereketlenecek. Ufak bir mülk yatırımı yapabilirsiniz. Elinize geçen küçük miktardaki para çok işinize yarayacak. Falda kemik görmek, maddi konularda artık yükselme göstereceğinize yorumlanır. Hevesinizi kaybetmeyin ve parasal konularda ümidinizi yitirmeyin. Çaba gösterdiğiniz sürece parasal anlamda bir mutluluk yaşayacaksınız. Bu durum aile içi mutluluğunuzu adeta ikiye katlayacak.

falda kemik gormekKahve fincanında kemik şekli çıkması, bazı fal yorumcuları tarafından artık ümidi yitirdiğiniz konularda yeni gelişmelerin sizleri beklediğine yorumlanır. Kapattığınız defterler yeniden açılacak. Sürpriz gelişmeler olacak ve emek harcayıp boşa gittiğini sandığınız konularda yeniden umutlarınız yeşermeye başlayacak. Kahve tabağında kemiğin anlamı, boş laf ve gereksiz konuşma olarak değerlendirilir. Gelecek günlerde akrabalarınızla görüşmelerinizde yapılan muhabbetlerden keyif almayacaksınız. Bu kişilerle boşa zaman harcadığınızı düşünmeye başlayacaksınız. Hatta can sıkıcı konuşmalar söz konusu olabilir. Akrabalarınızın sizlerin hakkında düşüncelerini önemseyerek, yaptığınız işlerden soğumayın.

Falda görülen kemik sembolü, iş hayatına yönelik projelerinizde kararlı olmanız yönünde sizleri uyarır. Hevesinizi kaçıracak hiçbir olaya müsaade etmeyin ve daha fazla para kazanmak için mücadeleyi elden bırakmayın. Kahve falında köpek kemiği çıkarsa, yakında duyacağınız bir dedikoduya canınız çok sıkılacak. Hakkınızda çıkan söylentiler sizleri sinirlendirecek ve bazı insanlara darılacaksınız. Sizin iyiliğinizi istemeyen insanlar özellikle size iftira atmak ve öfkelendirmek istiyor. Kötü niyetli bu kişilerin hakkınızda daha fazla dedikodu yapmasına izin vermeyin ve tamamen işlerinize odaklanın.

Kahve falında kemik ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, para konularında güzel gelişmeler yaşayacaklar. Şu günlerde para kazancınıza daha fazla ağırlık verin ve geleceğiniz için iş hayatında başarılı olmaya kendinizi adayın. Önünüzde bir engel olmayacak ve gelirinizi arttırmanız kolaylaşacak. Sosyal hayatınız bir süre size keyif vermeyecek. Maddi durumunuzun kötü olması da insan ilişkilerinizi olumsuz etkileyecek.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git