Kahve Falında Kepçe Görmek

Kahve Falında Kepçe Görmek
25 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 1.873 kez okundu.

Maddi durum ile ilgilidir. Maddi yönden kazançlı dönemi ifade etmektedir. Yapılan işini seven birinin kazançlı işler yapmaya başlayacağını göstermektedir. Falda çıkan kepçenin büyüklüğü, küçüklüğü kazanılacak miktarının boyutunu göstermektedir. Kişinin yardım için verdiği borçların geri geleceğinin de göstergesidir. Çabuk, hızlı geçen olaylar olacaktır. Falında servis kepçesi görmenin anlamı kişinin eline para geçmesidir.

Falda eğer kepçe bir insanın elinde ise sizin insanlarla ilişkilerinizi sürekli karıştıran bir kişiye delalettir. Bu sizin sıkıntıya gireceğinizi göstermektedir. Bu ikiyüzlü kişiden uzak durmanız gerekmektedir. Bu kişi yüzünden sevdiğiniz insanlarla aranızın açılmasına yol açacağının göstergesidir. Falda kepçe görmenin bir anlamı da sevdiğiniz erkek/kadın ile duygusal ilişkinizde olumsuzlara yol açacaktır.

İki Farklı Anlamı Vardır

Kahve falında küçük kepçe görmek Geçim sıkıntısının yaşanacağını anlatmaktadır. Bir diğer anlamı ise Kazanılan kazancın çok olduğunu anlatmaktadır.

Kahve Falı Yorumlarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Her kişi kahve falı bakamamaktadır. Genellikle bakan kişilerin de ” bilmiyorum bakmayı ama hadi biraz sallayayım, eğlenelim ” dedikleri görülmektedir. Bunu ticarete döken çok sayıda kişi de mevcuttur. Kahve bakacak kişinin gördüğü simgeleri hayata yorması beklenmektedir. Kahve fincanı ve kahve fincan tabağı arasında uyum olmalıdır. Falan bakan kişi, baktığı kişiye tüyolar vermektedir. Size çok yakın birinin size kahve falı bakması daha kolay yorumlayabilmesine neden olmaktadır.

Kahve Tabağına Nasıl Fal Bakılır?

Kahve fincanı ile uyumlu olan tabağa bakarken aradaki bağı koparmamak gerekmektedir. Eğer bu bağ koptuysa falınızda dilediğiniz dileğiniz çıkmayacak demektir. Telve kıvamı ile ilgili olarak kahve tabağından fal bakmak daha zordur. Çünkü karışık olabilmektedir. Kahve falının bugünle ilgili ipuçları verdiğine inanılmaktadır. Yanlış ya da kötü olabilecek yorumlara fazlaca kişi kendini kaptırıp üzülmemesi gerekmektedir. Çünkü bunun sadece bir fal olduğunu unutmamalıdır.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı