Kahve Falında Kertenkele Görmek

Kahve Falında Kertenkele Görmek
4 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 25.518 kez okundu.

Kahve falında kertenkele görmek; iki şekilde yorumlanmaktadır. Bazı yorumculara göre bu sembol kuşku uyandırıcı olayların yakında size sıkıntılı günler yaşatacağına işaret eder. Bazı yorumculara göre ise, kertenkele figürü dingil bir ruh halinin habercisidir. Falda kertenkele görmek, falına bakılan kişinin zamanını daha anlamlı şekilde harcaması yönünde bir uyarı manası da taşır.

falda kertenkele gormekKahve fincanında kertenkele çıkması, bir tehlike atlatacağınıza işaret ediyor olabilir. Falına bakılan kişi sakinliğini koruyarak, tehlikelerden olabildiğince az zarar görecektir. Bu tehlikeler iş hayatında meydana gelebilir. Ortaya çıkacak aksiliklere karşı temkinli olmalısınız.

Birçok fal yorumcusu, falda çıkan kertenkele sembolünü ruhsal açıdan huzura erişeceğinize yorumlarlar. Daha sakin ve sükunet dolu bir döneme girebilirsiniz. Eğer vaktinizin çoğunu doğru bir şekilde değerlendirirseniz, pek yakında sorunlarınız ortadan kalkabilir ve daha rahat bir nefes alabilirsiniz.

Kahve falında kertenkele ne demek?” diye merak eden ziyaretçilerimiz, bu sembolün yanındaki diğer figürlere de bakarak daha doğru anlamlar çıkarabilirler. Olumlu ve pozitif açıdan kahve falını değerlendirmek çok önemlidir. Falına baktığınız kişiyi endişeye düşürecek yorumlardan kaçınmanızı sizlere tavsiye ederiz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git