Kahve Falında Kibrit Görmek

Kahve Falında Kibrit Görmek
27 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 4.193 kez okundu.

Kahve Falında Kibrit Görmek

Kahve falında görülen kibrit ani yaşanacak olan gelişmeleri veya hayatınızda birden değişecek olan durumları simgeliyor olabilir. Bu konuda falına bakılan kişi yakın bir zamanda hayatında köklü değişiklikler yaşayacak demektir. Kahve falında kibrit görmek yakın gelecekte rüya sahibine mantığını ve şansını doğru kullandığı takdirde başarının ve mutluluğunun kendisini bekliyor olduğunun habercisidir. Aynı gerçek hayatımızda görülen kibrit yakma eyleminde olduğu gibi, kahve falı içinde görülen kibrit de birden, hiç akla gelmeyecek olan bir zaman diliminde aniden gelişebilecek olan olayların habercisidir. Fakat yaşanacak olan bu ani olayın etkisi de, aynı ateşin bıraktığı etki gibi keskin ve net olacaktır.

Falda Yanan Kibrit Görmek

Yukarıda anlattığımız yorum, kibritin faldaki yarattığı somut etkileriyle ilgiliydi. Öte yandan kahve falında yanan kibrit görmek soyut alemde de bizlere pek çok farklı gelişmeler yaşatabilir. Örneğin duygu durumumuzla ilgili ya da ruhani hissiyatımızla ilgili olan konularda da gelişmeler ve değişiklikler gösterebiliriz. Misal olarak fincanında kibrit gören bir kimse ruhi bunalımlarından çok kısa sürede kurtulabilir. Yine fal sahibi duygusal aleminde uzun zamandır yaşadığı talihsiz olayları, iç sıkıntılarını ve zihnindeki kara bulutları yakın zamanda bir bir üzerinden atacaktır demektir. Aynı kibritin alev alma yetisi gibi bu durum kısa sürede yaşanacaktır üstelik.

“Kahve falında kibrit ne anlama gelir?”

Aynı zamanda ateşin gerçek hayatta üzerimizde yaşattığı etki de olduğu gibi ateş temizleyici bir unsur olarak algılanmalıdır. Kısacası falda çıkan ateş temizleyici, yenileyici, yeni ve başlangıçlara zemin hazırlayıcı bir olgu olarak kabul edilmelidir. Bu nedenle eğer kahve falınızda kibrit gördüyseniz endişelenmeniz yersiz olacaktır. Kahve falında kibrit görmek etrafınızda dolaşan talihsizliklerin ve yaşanan olumsuzlukların kısa süre sonra sonlanacağı anlamını taşımaktadır. Diğer yandan kahve falında görülen kibritin bulunduğu konum da önemlidir. Zira fincanın yüksek ve aydınlık kısımlarında yer alan kibrit her zaman daha da iyi şekilde yorumlanmalıdır. Tüm bunlara ek olarak kibritin etrafında bulunan objelerle birlikte yorum yapmak da daha uygun olur. Bu yönden falınızda çıkan kibritin gelecek süreçte size nasıl etki edeceğini daha iyi anlamış olursunuz. Örneğin fincanda bulunan kibrit çöpünün etrafında büroda kullanılan objelere benzer objeler görünüyorsa iş hayatınızda neye el atsanız başarılı olacaksınız demektir. Ya da eve benzer şekiller beliriyorsa evde çok mutlu günler sizi bekliyor demektir. Fal yorumunuzu bu şekilde çevredeki objelerden yararlanarak yapmanızda fayda var.

Kahve fincanında kibrit sembolü görenlerin alternatif olarak; “kahve falında duman görmek” başlıklı yazımızı da incelemelerini tavsiye ediyoruz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git