Kahve Falında Kılıç Balığı Görmek

Kahve Falında Kılıç Balığı Görmek
10 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 11.107 kez okundu.

Kahve falında kılıç balığı görmek; fincanda çıkan diğer balık şekilleri ile neredeyse aynı anlamlara gelse de, kılıç balığı figürü bazı olumsuzlukların habercisi olabilmektedir. Bazı yorumcular fincanın içerisinde oluşan kılıç balığı şeklini başı boş ve laf anlamayan bir insan ile bağdaşlaştırırlar. Falına bakılan kişi dik kafalı ve söz dinlemeyen biri ise, söz dinlemesinin şu günlerde ona yarar sağlayacağı manası çıkar. Falda kılıç balığı görmek, öğüt vermek isteyen insanların varlığını gösterir. Size yol göstermek isteyen birileri var. Bu kişiler işlerinizi yolunuza koymakta size yardımcı olacaklar.

falda kilic baligi gormekKahve fincanında kılıç balığı çıkması, kendine zararı dokunan insana yorumlanır. Kendi bildiğini okuyan bir karaktere sahipseniz, bu durum başınızın dara düşmesine neden olabilir. Aile büyükleri size nasihat vermek isteyecekler. Onların bu sözlerini dikkate almazsanız, bir konuda büyük yanılgıya düşeceksiniz.

Falda görülen kılıç balığı figürü, ikili ilişkilerde sorunların yaşanması anlamını taşır. Bazı fal yorumlayan kişilere göre, gelecek günlerde bir suçlama ile karşı karşıya kalacağınızın habercisidir. Üzerinize iftira atmak isteyen birileri var. Hakkınızda duyduğunuz kötü bir şey sizi insan ilişkilerinden soğutmasın.

Kahve falında kılıç balığı ne demek?” anlamını merak eden okuyucularımız, tedbiri elden kaçırmadıkları sürece düşmanlarından zarar göremeyecekler. Siz ne kadar temkinli olursanız, gelecekte de o kadar karlı çıkacaksınız.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı