Kahve Falında Kiraz Görmek

Kahve Falında Kiraz Görmek
29 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 2.602 kez okundu.

Kahve falında kiraz görmek; fal sahibinden hoşnut olmayan veya arası kötü olan bir insanın ona iyiliğinin dokunacağına yorumlanır. Bu kişi istemeden de olsa sizlere bir fayda sağlayacak. Düşmanınız size zarar veremeyecek. Gelecek günlerde insanlara iyiliğiniz dokunacak. Bu durum sizlerin de moralinizi yükseltecek ve kendinizi çok daha pozitif enerjiye sahip hissedeceksiniz. İyiliğinizin dokunduğu bir insan sayesinde, huzurunuz da yerine gelecek. Falda kiraz görmek, iyilik emsali bir insan ile birlik olmaya yorumlanır. Bu insan sayesinde bazı yardıma muhtaç kişilere faydanız dokunacak.

falda kiraz gormekKahve fincanında kiraz çıkması, bazı fal yorumcuları tarafından iş arkadaşları ile iyi geçinmeye ve güzel sohbetlerin vuku bulacağına yorumlanır. Evli kimseler için, kıskançlık yüzünden eşlerinin üzerlerine gitmemeleri konusunda uyarıdır. Eşinizi sıkboğaz etmek yerine, ona güvenmeye başlamalısınız. Kahve falında kiraz ağacı görmek, kısa seyahatlere çıkılacağının müjdesini verir. Dostlarınız ya da ailenizle planlı yolculuklar yapacaksınız. Şu sıralar hayatınızda her şey olumlu gidiyor. İş gezisine çıkabilirsiniz.

Kahve falında kiraz ne demek?” anlamını merak eden okuyucularımız, kendi sağlıklarına dikkat etmeliler. Bekâr kimselerin fincanında kiraz şekli çıkarsa, gelecekte birliktelik yaşayacağınız insan sizleri çok değiştirecek. Kendinize bir çeki düzen vermenizde bu insan yardımcı olacak. Bu kişi sayesinde hayatınızı düzene sokacaksınız. Falda kiraz sembolü çıkması, gelecek bir telefonla ani bir gezi planı içerisinde kendinizi bulacağınıza işaret eder. Şu günlerde kendinizi halsiz hissedebilirsiniz. Gelecek günlerde her ne kadar planlarınız yoğun olsa da, beslenmenizi aksatmayın ve sağlığınızı ihmal etmeyin.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git