Kahve Falında Kırkayak Görmek

Kahve Falında Kırkayak Görmek
15 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 9.820 kez okundu.

Kahve falında kırkayak görmek; bu hayvanın gerçek hayatta zarar verici olmasından dolayı falda da canınızı yakacak ve sizi incitecek bir insanı simgeler. Etrafınızda size karşı hainlik planları olan ve sizi hüsrana uğratmak isteyen birisine haberdar eder. Bu kişi başınıza bir felaket açmak istiyor olabilir. Falda kırkayak görmek, aynı zamanda dost çevresinde sizden hoşlanmayan ve diğer dostlarınızla aranızı bozmak isteyen insana da yorumlanır. Bu dost görünümlü düşman, diğer dostlarınızla ilişkilerinizi kıskanıyor olabilir.

falda kirkayak gormekKahve fincanında kırkayak şekli çıkması, genelde bir tehlikenin varlığına yorumlanır. Dost çevrenizde sorumsuz ve kötü alışkanlığı olan bir insandan şu günlerde uzak kalmaya çalışın. Yoksa kendi başına açtığı derde sizi de dahil edebilir. Kahve tabağında kumrunun anlamı, hane içerisinden üzerinize iftira atmak isteyen biri olarak değerlendirilir. Bu insanla yakın zamanda aranızda bir husumet olmuş olabilir. O kişinin size zarar vermemesi adına çok temkinli olun.

Falda görülen kırkayak sembolü, bazı fal yorumu yapan kişiler tarafından aşk hayatına yönelik yorumlanır. İlişkiniz varsa, sevdiğiniz insanla aranızı bozmak isteyen birilerine işaret eden kırkayak sembolü, aşk hayatındaki sorunların başlangıcına yönelik de sizleri uyarır. Birisi sevdiğiniz insanı size karşı kışkırtmak ve ilişkinizi bozmak istiyor olabilir. Fincanın ortasında kırkayak işareti çıkması, falına bakılan kişinin cimrilik yapmaması yönünde bir uyarıdır. Ailenizden para kısmanız onları üzebilir ve aranızda maddi çatışmaların olmasına neden olabilir. Kahve fincanının kenarında kırkayak figürü varsa, uzun vadede bir dostunuzdan alacağınız darbeyi simgeler. Şu günlerde birilerine borç verirken veya onlara sırlarınızı paylaşırken çok daha temkinli olmalısınız.

Kahve falında kırkayak ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, ikili ilişkilerde kendilerine güven vermeyen insanlarla çok fazla samimi olmamaya dikkat etsinler. Şu günlerde arkadaş çevrenizi tekrar gözden geçirmeniz gerekebilir.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git