Kahve Falında Kız Çocuğu Görmek

Kahve Falında Kız Çocuğu Görmek
8 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 18.756 kez okundu.

Kahve falında kız çocuğu görmek; sizin hiçbir zaman iyiliğinizi istemeyen ve başınıza kötü bir şey geldiğinde sevinen insanlara karşı galibiyet kazanacağınıza yorumlanır. Sürekli sizi küçük düşürmek ve başarısızlığınızla övünmek isteyen dost görünümlü düşmanlarınız bu emellerine ulaşamayacaklar. Sizler iş ve sosyal hayatta kendinizi kanıtladığınız müddetçe düşmanlarınız hüsrana uğrayacak. Falda kız çocuğu görmek, kıskanç insanlara koz vermemeniz yönünde sizleri uyaran bir semboldür. Başınıza gelen olumsuzlukları ve hataları insanlarla paylaşırken dikkatli olun.

falda kiz cocugu gormekKahve fincanında kız çocuğu çıkması, gelecek günlerde beklenen başarıyı sağlayacağınızı gösterir. Başladığınız işler yarım kalmayacak ve sonuca tez zamanda ulaşacaksınız. Hiçbir işinizi yarı yolda bırakmadığınız sürece başarı sizler için kaçınılmaz olacak. Kahve tabağında kız çocuğunun anlamı, hane içerisinden sürekli sizi kötüleyen insanlardır. Akrabalarınızın bir kısmı sizi ve ailenizi kıskanıyor olabilirler. Aile içi sorunlarınızı fazla dışa yansıtarak, başkalarının ekmeklerine yağ sürmeyin.

Falda görülen kız çocuğu sembolü, bazı fal yorumcuları tarafından gelecek müjdeli habere yorumlanmaktadır. Bu haber ailenize gelecek. Bekar olanlar evlilik hayallerine yaklaşacaklar ve evli olanlar eşleriyle ortak bir dileklerini gerçekleştirecekler. Kahve falında elbiseli kız çocuğu çıkması, başarı haberinizin tüm hanede yankılanacağına ve tebrik için insanların sizlerle iletişim kuracağına yorumlanır. İstikbaliniz açık olacak ve aileniz size olan inancını hiç yitirmeyecek. Kahve falında ağlayan kız çocuğu çıkması, gelecek günlerde gözyaşı dökeceğinize yorumlanır. Sevinç veya hüzün gözyaşı olup olmadığına yanındaki şekillere bakarak karar verebilirsiniz.

Kahve falında kız çocuğu ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, düşmanlarına koz vermedikleri müddetçe mutlu olacaklar. Sizlerin hep sıkıntı ve sorunlarla mücadele etmenizi isteyen insanlar, bu temennilerine ulaşamayacaklar. Herkese ne kadar iyi ve başarılı bir insan olduğunuzu kanıtlayacaksınız. Kalbinizi ferah tuttuğunuz ve art niyetli olmadığınız müddetçe düşmanlarınız size karşı hiçbir zararda bulunamayacaklar.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı