Kahve Falında Koç Görmek

Kahve Falında Koç Görmek
6 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 11.337 kez okundu.

Kahve falında koç görmek; gönül zenginliği ve başarı kavramlarını akla getirir. Aynı zamanda inatçı bir karakteri simgeler. İnat ettiğiniz konularda üzerinize ciddi bir baskı yapılacak. Bencil şekilde hareket ederseniz, sevdikleriniz bu karakter yapınızdan dolayı size sıkça isyan edecekler. Bazı konularda alttan almayı ve kabullenmeyi öğrenmeniz lazım. Bu kadar inat bazı gerçeklerin farkına varmanızın önüne geçecek. Falda koç görmek, çocuk sahibi olan kimselerin evlatlarıyla gurur duyacağı manasına gelir Hayırlı evlatlar yetiştireceksiniz ve evlatlarınız başınızı hiç yere eğmeyecek.

falda koc gormekKahve fincanında koç şekli çıkması, para ve sağlığınızın yerinde olacağı anlamlarına gelebilmektedir. Sağlık sorunu olanlar şifa bulur ve eski günlerine geri dönerler. Kahve falında koç boynuzu görmek, kazancınızda ciddi bir artış olacağı manasına gelir. Zenginliğe bir adım daha yaklaşacaksınız. Kahve tabağında çıkan koç işareti, hane içerisinden alacağınız desteği ifade eder. Aileniz zor zamanlarınızda yanınızda olacak. Kahve falında koyun ve koç gibi küçük baş hayvanlar genelde benzer anlamlar taşır.

Falda görülen koç sembolü, birçok uzman fal yorumcusu tarafından ağzınızdan çıkan sözleri tartmanız yönünde yorumlanır. Hiç düşünmeden sevdiklerinize sarf edeceğiniz sözler, kalp kırıklarını beraberinde getirecek ve üzücü olaylar gerçekleşecek. Evli kimseler eşlerini kırmaktan kaçınsınlar ve aralarındaki sorunları düzeltmek için kendileri bir adım atsınlar. Sağlıklı bir ilişki, iş hayatı ve sosyal yaşantınızı da olumlu yönde etkileyecek.

Kahve falında koç kafası görmek, size destek verecek bir insanı simgeler. Bu kişi kabul etseniz de, etmeseniz de size yardımcı olacak. Kahve falında koç başı görmek, bazı emeklerin boş yere olacağı manasına da gelir.

Kahve falında koç ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, maddi yönden bir refaha kavuşacaklar ve aşk hayatlarındaki sorunları giderecekler. Doğru insanlara değer vererek, pişmanlıkların önüne geçeceksiniz. Okul hayatı devam eden kimseler, mezun olana kadar mücadeleyi elden bırakmamalılar. Okul hayatlarında başarılı olacakları günler çok yakındır.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git