Kahve Falında Koltuk Görmek

Kahve Falında Koltuk Görmek
7 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 7.094 kez okundu.

Kahve falında koltuk görmek; rahatlığı ve zinde yaşamı simgeler. Çalışan kişilerin falında bu sembol çıktığı vakit, iş hayatında yükselişe geçmelerine yorumlanır. Yakın zamanda daha fazla kazanç sağlayan biri haline geleceksiniz. İşleriniz açılacak ve refaha erişeceksiniz. Falda koltuk görmek, çoğu zaman mevki yükselmek ve saygınlık olarak yorumlanır. Falına bakılan kişi iş hayatında adeta altın dönemini yaşayacak. Karşınıza çıkacak sayısız fırsatlar sizlere yeni kazanç kapıları aralayacak.

falda koltuk gormekKahve fincanında koltuk şekli çıkması, başkasının yanında çalışan kişilerin iş yerinde terfi alacağına yorumlanır. Daha yetkili biri olacaksınız ve iş yerinizdeki onca mücadeleniz boşa gitmeyecek. Aynı zamanda saygınlığınız artacak ve daha uzman kişilerle muhatap olmaya başlayacaksınız. Kahve tabağında koltuk işareti çıkarsa, bu sefer de tüm hane halkının sizlerle gurur duyacağı önemli bir olaya imza atacağınızı simgeler. Başarınız tüm yakın eş dostlarınız tarafından takdir edilecek. Kahve falında koltukta oturan adam görmek, çok önemli biri haline geleceğinizi gösterir. Kahve falında boş koltuk görmek, her zaman yeni bir makam anlamı taşır.

Falda görülen koltuk sembolü, yeni bir makam ve rütbe manalarına gelir. Kamuda çalışan kişilerin makamlarında yükselme olabilir. İş hayatınızda her şey yolunda gitmeye başlayacak. Hayalini kurduğunuz kariyer hedeflerinize kısa sürede sırayla ulaşmaya başlayacaksınız. Bu durum aile bireylerini de mutlu edecek ve sizin adınıza çok sevinecekler. Eşiniz ve sevdikleriniz sizlerle gurur duyacak. Kahve falında makam koltuğu görmek, meslek erbabı olan kimselerin işlerini daha ileri boyuta taşıyacaklarına ve işlerini büyütme yoluna gideceklerine yorumlanır. Daha iyi bir yerden iş teklifi alabilirsiniz. Kahve falında koltuk ve sandalye çıkması, rahat bir hayatı simgeler.

Kahve falında koltuk ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, kendi çabaları ile harika bir kariyere sahip olacaklar. İş bulamayanlar tez zamanda iş başvurularından olumlu geri dönüş alacaklar. Kendi işini yapan kimseler daha fazla insana istihdam sağlayacak ve finansal yönden büyüme olacak. İç huzurunuz artacak ve bu sayede işlerinize daha iyi odaklanabileceksiniz. İş hayatınızdaki mutlu gelişmeler, aile hayatınızı olumlu şekilde etkileyecek.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git