Kahve Falında Köpek Balığı Görmek

Kahve Falında Köpek Balığı Görmek
6 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 30.732 kez okundu.

Kahve falında köpek balığı görmek; para ve kısmet kavramlarını simgeler. Kahve fincanı veya tabağında görülen balık türlerinin hepsi hayırlı kazanç, bolluk, kısmet, murada ermek, seyahate çıkmak gibi anlamlar taşımaktadır. Köpek balığı da her ne kadar gerçek hayatta tehlikeli bir balık türü olsa da, falda görüldüğü zaman güzel anlamlara gelebilmektedir. Kimi fal yorumcuları ise, köpek balığı işaretini kötü olaylara yorumlamaktadırlar. Fincan içerisinde yer alan diğer figürlerle beraber bu sembolü ele alırsanız, en doğru yorumu yapabilirsiniz. Falda köpek balığı görmek, kişilerin iş ve aşk hayatlarındaki son durumuna göre yorumlanabilir.

falda kopek baligi gormekKahve fincanında köpek balığı şekli çıkması, tehlikelere karşı uyanık olmanız konusunda bir uyarı olabilir. Bazı uzman falcılara göre bu sembol şanssızlık ve kötü talih olarak nitelendirilir. Henüz farkında olmadığınız bir tehlike ya da bir düşmanınız var. Fincandaki hayvan figürleri bir insanı simgelediğinden, düşmanınıza karşı çok dikkatli olun. Sizin iyiliğinizi istemeyen bir tanıdığınız, açığınızı yakalamak istiyor. İlk hata yaptığınız anda sizin canınızı sıkacak şeyler yapacak. Kahve tabağında köpek balığı çıkması ise, hane içerisinde güvenilir olmayan insanların varlığına işaret eder. Bu kişiler haneye zarar veremeyecek. Kahve falında köpek balığı ve deniz dalgaları çıkarsa, deniz aşırı bir yere seyahate gitme planları yapacaksınız. Bu seyahatin amacı bazı sorunları düzeltmek olacak.

Falda görülen köpek balığı sembolü, gelecek planlarınızı gizlemeniz konusunda sizleri uyarıyor olabilir. Kahve falında köpek balığı kafası görmek, gelecekte hayalini kurduğunuz şeyleri kimseye söylememenizin en hayırlısı olacağı şeklinde yorumlanır. Yoksa sizlerin iyi bir hayata sahip olmanızı istemeyen insanlar kıskançlık yapacaklar. Bazı zamanlar bu sembol azimli kişilerin daha güzel olanaklara sahip olacaklarına yorumlanmaktadır. Bekar iseniz, çok tutkulu bir aşka yelken açabilirsiniz. Kahve falında köpek balığı ve kalp görmek, sizi kendine aşık edecek insanı da simgeler. Bu kişi çok peşinizde koşacak.

Kahve falında köpek balığı ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, iş hayatında zorlukları göze almalı ve tehlikelere karşı göğüs germeliler. Risk alma zamanı gelmiş. İş hayatında yükselebilmeniz için bazı riskleri göz ardı etmeniz gerekiyor. Korkak olursanız, uzun bir süre daha yerinizde sayacaksınız ve maddi yönden hayatınızda bir değişiklik olmayacak.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Kahve Falında Köpek Balığı Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
    Sayfa başına git
    Maaş uzmanı