Kahve Falında Köpek Görmek

Kahve Falında Köpek Görmek
12 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 124.848 kez okundu.

Kahve falında köpek görmek

İki farklı anlama gelir. Eğer fincan içerisinde ağzı kapalı köpek varsa, size çok düşkün ve sözünüzden hiç çıkmayan bir insana yorumlanır. Bu kişi sadakati ve güvenilirliği ile sizin her zaman yanınızda olacak. Fincan içerisinde ağzı açık köpek varsa, bu sefer de düşmanın habercisidir. Sizinle tartışmak için zaman kollayan birileri var. Falda köpek görmek, sadık bir eş veya sevgili, sözünün eri olan bir dost olarak da değerlendirilebilir. Bu sembolü düşman yerine iyi dosta yorumlamak her zaman daha hayırlıdır.

Kahve fincanında köpek anlamı, bazı fal yorumcularına göre dert ve kederden uzaklaşmaktır. İlişkinizde kontrolü kendi elinize alacaksınız ve daha baskın bir otoriteye sahip olacaksınız. Sevdiklerinizi koruma içgüdünüz artacak. Sevdiklerinize zarar gelmemesi için onlara daha bir sahip çıkacaksınız.

 

Falda Köpek Sembolü Görmek

Falda görülen köpek sembolü, güçlüklerin zamanla aşılacağını gösterir. Bazı zorluklar ortadan kaldırılarak, daha rahat bir hayata sahip olmanız an meselesidir. Kahve falında köpek uluması, gelecek haberlerin çok da iyi olmayacağına yorumlanır. Falda uluyan köpek çıkması, genelde isyankar ve iyiliklerinizin değerini bilmeyen bir insan olarak da değerlendirilir. Özellikle bir akrabanıza büyük bir fedakarlık yapmışsınız. Ancak o kişi bunun farkında bile değil. Size karşı gelmeye devam ediyor. Kahve falında köpek kafası görmek, tanımadığınız insanlara fazla güven vermenizin ileride başınıza dert açacağına yorumlanır.

Bazı fal yorumcularına göre, kahve falında köpek yavrusu görmek haneye katılacak yeni bir insanın habercisidir. Bu insan herkese güven aşılayacaktır. Kahve falında köpek patisi görmek, sırlarınızı gizlemek için daha fazla çaba göstermenizin şart olduğu şeklinde yorumlanır. Yoksa bazı yalanlarınız gün yüzüne çıkabilir. Kahve falında köpek sürüsü görmek, kalabalık bir dost ortamına gireceğinizi simgeler. Bir davete katılabilir ve sosyal çevrenizi genişletebilirsiniz.

Kahve falında köpek ne demek?

Kahve falında köpek ne demek?” diye merak eden okuyucularımızın etraflarında kendilerine iyilik ve güven duygusu ile bağlı insanlar olduğu sürece her zaman işleri rast gidecek. Kahve fincanı içerisinde kedi ve köpek figürleri yakın ise, eşiniz ya da sevgiliniz ile bir süre küs kalacaksınız.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git