Kahve Falında Korsan Görmek

Kahve Falında Korsan Görmek
12 Mart 2017 tarihinde eklendi, 3.860 kez okundu.

Kahve insan yaşamının son zamanlarında neredeyse vazgeçilmez bir yapısı olmuştur. Özellikle kahve içtikten sonra kahvedeki sembolleri ne anlama geldiğini çok merak ederiz acaba ne kadar zararlı veya ne kadar faydalı olabilecek gibi yorumlanmasında insanlar daha çok ona göre yaşamını şekillendirmeye çalışırlar. Bunlardan biri ise, kahve falında korsan görmek işaretini yorumlamak gerekirse korsan parasal sıkıntıların geride kalması refaha çıkması, herhangi bir zorluk ve emek sarf etmeden mal ve mülk sahibi olmak, gönül işlerinin olumlu bir boyuta geleceğini, güvenli yaşama, güzel bir talihe, sevinç yaşamaya, güzel geleceğe, özenilen bir birliktelik yaşama planların gerçekleşeceğini gösterir. Diğer bir yorumu ise, dost gibi davranıp aslında size kötülük vermeyi planlayan kişiler yüzünden yaşamınız tehlikeli bir hal alabilir. Korsan gemisi olarak görmek ise, size yapılan teklifler, seyahate karşı bir şüpheci yaklaşım sergilemektir.

Güven Kaybı Olabilir

Kahve Falında Korsan Görmek korsan olarak kendinizi görmek ise, yakın çevrenizin güvenini kaybetmesi ve onların artık size karşı yardımı dokunmayacağını görürsünüz. Korsanın sizi kovaladığını görmek geçmişte yaşamış talihsiz olayın etkisinden kurtulamadığını gösterir. Bunu çözmediğiniz takdirde bilinçaltınıza yerleşip ciddi bir soruna neden olabilir.

Kahve Falında Kanca Görmek

Kanca görmek bulunduğu yer, işaret yönü ve diğer yakın sembollerin anlamına göre iyi veya kötü yorumlanabilir. Genelde herkesin bildiği anlam ise, çok zor bir durum içerisinde olduğunuzu tanışacağınız kişi veya kişiler bu durumu çözeceği yorumu yapılır. Ayrıca bu kanca figürü hiç ummadığınız bir zamanda hiç beklemediğiniz kişiden güzel bir iyilik görmeniz ve bu iyilik ile çok mutlu oluşunuzu delalet eder.

Kazançlı İşe Hayır Olur

Kahve Falında Korsan Görmek dışında Kanca iş konusunda kazançlı bir yatırıma da yorumlanabilir. Kanca olumsuz yorumu ise, fal sahibinin en kısa zamanda zorlu bir süreç aşamasına gireceği ve zorlu süreçte halledilmesi kolay olmayan bir iş oluşması bu sürenin zorluğu ve uzun zaman mı yoksa kısa zaman mı süreceği kancanın bulunduğu yer olarak yorumlanmaktadır.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git