Kahve Falında Kovan Görmek

Kahve Falında Kovan Görmek
30 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 1.146 kez okundu.

Türlü türlü çeşitleri ile fallar, herkesin geleceği görmek ya da tahmin etmek için baktığı ya da baktırdığı bir yöntemdir. Bunlardan en çok tercih edilen ve özellikle kadınların sohbetlerine sebep olan kahve falı, falına bakılacak kişinin kahvesini bitirmesinin ardından fincanı ters çevirmesi ile başlar. Soğuyana kadar ters duran fincan açılır ve şekil almış telve yorumlanır. Kahve falına bakan kişinin gördüğü her cisim ya da harfin bir anlamı vardır ve bakan kişi bu anlamlar doğrultusunda falı yorumlar. Kısmet, yol gibi yorumlarla anılsa da aslında kahve falında yer alan her figürün gerçek bir anlamı vardır. Bir hayvan, bir eşya ya da harfler kahve falında çok şey anlatabilir. Kahve falında kovan görmek de bunlardan biridir

Kahve Falında Kovan Ne Anlama Gelir?

Kahve falında kovan görmek, çok büyük bir başarı anlamına gelir. Büyüklüğü ile doğru orantılı olarak gelecekte bir miktar paranın fal sahibine geleceğini gösterir. Genellikle iş hayatıyla ilgili başarılar için anılan kovan bu başarılar sayesinde kazanılacak paraları delalet eder. Bolluk ve bereketi çağıran falda kovan görmek, bazı durumlarda da kazanca ve paraya dikkat etmek anlamında da yorumlanır.

Bereketin Simgesi Kovan

Kahve falında kovan görmek, genel anlamda daha iyi şartların oluşacağını müjdeler. Borç ve sıkıntının varlığını işaret eden bu fal gelecek kısa zamanda bolluğun geleceğini işaret eder. Aynı zamanda kontrollü olmayı ve elde bulunan servetin dikkatli harcanmasını öğütler. Tasarruf ve dikkatli harcama ile gelecekte daha iyi koşullar oluşacağını söyler. Ayrıca, fal sahibinin çalışkanlığı ve azmini de işaret eden fal, bu azim ve kararlılık sayesinde daha iyi ve kazançlı kapıların açılacağı şekline yorumlanır. Fal sahibi kendisine ve bütçesine dikkat ederek daha güzel günlere adım atabilir.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı