Kahve Falında Kral Görmek

Kahve Falında Kral Görmek
16 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 5.765 kez okundu.

Kahve falında kral görmek, genelde kişilerin iş hayatına göre yorumlanır. Güzel manalar taşıyan kral figürü, aynı zamanda evli kişilerin yeni bir evlat sahibi olacağının da göstergesidir. Kral gerçek hayatta da başarı ve zenginliğin adeta önemli bir sembolü olduğundan, fal yorumlarında benzer anlamlar taşır. Falda kral görmek, yatırımlarınızı katlayacağınızın ve iş hayatınızda adeta imrenilen ve parmakla gösterilen önemli biri haline geleceğinizin habercisidir.

falda kral gormekKahve fincanında kral çıkması, okuyan kişilerin sınav ve derslerinde derece elde etmesine yorumlanır. Evli ve çalışmayan bayanlar için bu sembol hayırlı bir evlada yorumlanırken, evli ve çalışanlar için de bolluk ve bereket anlamı taşır.

Falda görülen kral sembolü, memurlar için devlet kademelerinin yükseleceğine veya maaşlarına zam geleceğine yorumlanır. Devlet makamlarında çok önemli konumlara getirilebilirsiniz. Kahve falında kral tacı görmek, bir yarışmada elde edeceğiniz başarıya işaret eder. Özellikle sizinle iş hayatında yarışan bir rakibiniz varsa, bu kişi karşısında galip olacaksınız. Başarılarınızın çoğalması ile beraber saygınlığınız da artacak.

Kahve falında kral ne demek?” diye merak eden okuyucularımız, ailelerini gururlandıracak önemli galibiyetlere imza atacaklar. Prestij sahibi, önemli bir insan haline gelmenize çok az vakit var. Kahve falında kral ve kraliçe görmek, ortak bir işte başarı yakalamaya yorumlanır. Aynı zamanda, sizi tamamlayan bir hayat arkadaşı bulabilirsiniz. Bu kişi size beklediğinizden çok daha fazla değer verecek.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git