Kahve Falında Kuğu Görmek

Kahve Falında Kuğu Görmek
10 Haziran 2018 tarihinde eklendi, 84.118 kez okundu.

Falınızda Kuğu mu Gördünüz?

Kahve falında kuğu görmek; temiz kalpli insanlar ile tanışma ve niyetlerinizin gerçek olması anlamlarını taşır. İç dünyanız çok karışık olabilir. Bazı kararlarınız sizi sonradan üzüyorsa, şu andan itibaren daha dikkatli olmaya özen gösterin. Dost çevrenizi saf kalpli insanlardan seçmek, gelecek günlerde size avantaj sağlayacak. Falda kuğu görmek, kalbinizi daraltan sıkıntıların teker teker azalacağına yorumlanır. Kendinizi daha özgür hissedeceksiniz. Enerjiniz yükselecek.

Kahfe falında kuğu ne anlama gelir?

falda kugu gormekKahve fincanında kuğu çıkması, kimi zaman güzel sözlü bir bayanla tanışmaya yorumlanır. Falına bakılan kişi erkekse, nur yüzlü ve temiz kalpli bir bayan hayatına girecek. Kuğu figürü fallarda genel olarak güzel ve alımlı bir bayanı çağrıştırır.

Falda görülen kuğu şekli, hayatına yeni bir yön vermek isteyen fal sahipleri için çok hayırlı bir semboldür. Kahve falında kuğu kafası görmek, başka bir şehirde yaşayan bir bayan ile yeniden iletişim kurma anlamı taşır. Bu kadının bir konuda size yararı dokunacaktır. Fincan içerisinde çıkan kuğu şeklini ördek ile karıştırmamak gerekir. Her iki şeklin de faldaki anlamları farklıdır. Kahve falında iki kuğu görmek ise, bekar kişilerin romantik bir birliktelik yaşaması manasına gelir. Hayatınıza giren insan ile harika bir ikili olacaksınız. Aynı masallardaki gibi bir aşk yaşayacaksınız. Evli olan kimseler ise, eşleri ile çok mutlu olacaklar. Mutlulukları katlanarak artacak ve güzel gelişmeler vuku bulacak.

Kahve de Kuğu mu gördünüz Kuş mu?

Kahve falında kuğu ne demek?” diye merak eden okuyucularımız, özlem duydukları bir insana kavuşacaklar. Tez zamanda keyfinizi yerine getirecek, içinize su serpecek haberler alabilirsiniz. Kahve falında siyah kuğu görmek, kötü bir haber almaya yorumlanır. Alacağınız bir haber bir konuda kuşkularınızın daha da artmasına neden olacak.

Kahve falınızda çıkan kuğu figürü hakkında fal yorumunu okumuş bulunuyorsunuz. Kahve falında kuğu gören ziyaretçilerimiz Kahve Falında Tavuskuşu görmek başlıklı fal yorumunu okumayıda tercih ediyorlar.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Kahve Falında Kuğu Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Fatos dedi ki:

    Selamlar… Ben falimda kalbin bi yarisinda erkek Kafasi bir tarafindada kugu gordum bu ne a lama gelir Rica etsem yazarmisiniz…

Sayfa başına git