Kahve Falında Kule Görmek

Kahve Falında Kule Görmek
14 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 15.286 kez okundu.

Kahve falında kule görmek; her zaman başarı simgesi olarak gösterilir. Her ne kadar bazı yorumcular bu sembolü farklı şekilde yorumlasalar da, genel anlamı başarı ve yükselmektir. İş hayatı süren kişiler zirve hedeflerine yaklaşarak, başarılarını kanıtlayacaklar. İş hayatına yeni atılan kişilerse, kısa sürede tahmin ettikleri hedefe ulaşacaklar. Falda kule görmek, kamuda çalışanlar için mevki ve makam sahibi olmaya, mertebe yükselmeye yorumlanır. Daha fazla kişiyi yöneten biri olabilirsiniz ve sorumluluklarınız artabilir.

falda kule gormekKahve fincanında kule şekli çıkması, gücün ve azmin simgesidir. Öğrenciliği devam eden kişiler okul hayatlarında tahmin edilen başarıdan fazlasına ulaşacaklar. Sınavlarınız çok iyi geçecek ve gelecek vaat eden biri olarak gösterileceksiniz. Kahve tabağında kulenin anlamı, yüksek yerlerden gelecek iş teklifi olarak yorumlanabilir. Başka bir yere terfi olabilir veya işlerinizi büyütme kararı alabilirsiniz. Maddi yönden gelecek başarının ardından yeni atılımlar peşinde koşabilirsiniz.

Falda görülen kule sembolü, bazı uzman fal yorumcuları tarafında kötü haberler ve sıkıntılı bir süreç olarak değerlendirilir. Bu kule kahve fincanının ortasında çıkarsa, hedeflerinize ulaşmanız için daha çok mücadele etmeniz gerekmektedir. Kahve falında saat kulesi görmek, mutluluğunuzun herkes tarafından özenileceğine ve önemli kararları tam zamanında alacağınıza yorumlanmaktadır. Hayatınızdaki değişiklikler tam vaktinde olacak. Kahve falında pizza kulesi görmek, yurt dışı seyahati olarak değerlendirilir. İş seyahatine de çıkma durumu söz konusu olabilir. Kahve falında eyfel kulesi görmek, uzaktan gelecek haberlere sevinme veya başka bir memlekette yaşayan yakınlarınızın sizleri ziyarete geleceğine yorumlanmaktadır. Falda görülen eyfel kulesinin bir diğer anlamı, hakkınızda ortaya atılacak iddialar ve kötü konuşmalardır. Kahve falında kız kulesi görmek, hayatınıza girecek yeni bir arkadaşı simgeler. Bu kişi sizin hayatınızda önemli kararlar almanızda yardımcı olacak.

Kahve falında kule ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, ticari hayatlarında önemli başarılara imza atacaklar. Maddi yönden her geçen gün güçleneceksiniz. Sıkıntılı süreç bir müddet daha devam ettikten sonra ödüllerinizi toplamaya başlayacaksınız. İş hayatında yolunuzdan sapmadığınız sürece kazanan sizler olacaksınız.

Kahve falında kule sembolü görenlerin alternatif olarak; “kahve falında kale görmek” başlıklı yazımızı da incelemelerini tavsiye ediyoruz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı