Kahve Falında Kumru Görmek

Kahve Falında Kumru Görmek
13 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 7.952 kez okundu.

Kahve falında kumru görmek; genelde aşk hayatı ve gelecek hayatınıza yönelik umut verici olaylara yorumlanır. Kumru kuşları gerçek hayatta çift halinde yaşadıkları için, falda da ruh eşinizi yakında bulacağınızı simgeler. Gönlünüz boşsa, tez vakitte ruh eşiniz karşınıza çıkacak ve o kişi bir ömür sizlere mutluluk verecek. Falda kumru görmek, güzel bir birliktelik ve aşk hayatında uyumu yakalamanın yegane sembollerinden biridir. Falınızda kumru işareti çıkarsa, sevdiğiniz insanla ömrünüzün sonuna kadar aynı yastığa baş koyacağınıza yorumlanır. Hayat arkadaşınızla aranız daima iyi olacak ve birbirinize duyduğunuz aşk bitmeyecek.

falda kumru gormekKahve fincanında kumru şekli çıkması, fincandaki konumuna ve yanındaki figürlere göre farklı anlamlar taşır. Eğer fincanın ortasında kumrular varsa, bekar olanlar aradıkları aşkı en nihayetinde bulacaklar. Sizi çok sahiplenen ve seven bir hayat arkadaşınız olacak. Fincanın kenarında kumru kuşu varsa, sizi özlemle bekleyen ve seven bir insanı simgeler. Kahve tabağında kumrunun anlamı, mutlu bir yuva kurmak ve saadet dolu bir yuvaya sahip olmaktır. Sevdiğiniz insan sizlerin iyi gününde de kötü gününde de yanınızda olacak ve hayata birlikte tutunacaksınız. Evliyseniz, eşinizle aranızdaki uyum sürecek. Eşinize karşı duyduğunuz aşk her geçen gün artacak.

Falda görülen kumru sembolü, bazı fal yorumcuları tarafından hayırlı bir haberin hanenize geleceğine yorumlanır. Bu haber bir evliliğe dair olabilir. Kahve falında kumru kuşu görmek, aşk hayatındaki güzel gelişmelerin de habercisidir. Gelecek günlerde sevdiğiniz insanla çok güzel günler sizleri bekliyor demektir. Kahve falında çifte kumru görmek, sevdiğiniz insanla aranızı kimsenin bozamayacağına ve her geçen gün daha da iyi anlaşan bir çift olacağınıza yorumlanır. Sevdiğiniz insanla birbirinize daha fazla zaman ayırma fırsatı yakalayabilirsiniz

Kahve falında kumru ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, sevdikleri insandan müjdeli haber alabilirler ve birlikte ortak işlere girişebilirler. Aşk hayatınızda tutku ve mutluluğu bir arada yakalayacaksınız.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı