Kahve Falında Kunduz Görmek

Kahve Falında Kunduz Görmek
15 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 2.387 kez okundu.

Kahve falında kunduz görmek; fal yorumu yapan kişiler tarafından hayra yorumlanır. Dualarınıza cevap alacaksınız ve düşünceleriniz daha pozitif yönde olacak. Olumlu ve iyimser bir tutum sergileyerek, hedef ve isteklerinizin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Falda kunduz görmek, misyonunuz doğrultusunda yaşamanıza yardımcı olacak insanları da simgeler. Genelde fincan içerisinde beliren hayvan figürleri bir insanla özdeşleştiğinden, arzularınızın gerçek olmasında elinizden tutacak ve sizlere yardımcı olacak bir insanın varlığına işaret eder.

falda kunduz gormekKahve fincanında kunduz şekli çıkması, iç bilgelik ve sezgilerde güçlenme olarak değerlendirilir. Bazı doğal yetenekleriniz aracılığıyla insanlara ilham vereceksiniz. Kahve tabağında kunduz görmek, hane içerisinden gelecek sürpriz bir haber veya bir ortaklık olarak yorumlanır. Akrabalarınızdan biri size iş teklifi yapabilir. Bazı yorumcular tabakta çıkan kunduz figürünü hane içerisinde birinin nikahı kıyılacağına yorumlarlar.

Falda görülen kunduz sembolü, kimi falcılar tarafından aşk hayatındaki pozitif değişime yorumlanır. Hayat arkadaşınızla birlikte daha iyi anlaşan bir çift olacaksınız ve birlikte daha fazla eğleneceksiniz. Birbirinizin huylarına alıştıkça, aranızdaki bağ da sağlamlaşacak.

Kahve falında kunduz ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımızı çok romantik günler bekliyor. İlişkiniz yoksa sizlerden hoşlanan bir insandan çıkma teklifi alabilirsiniz. Size aşık bir insan sürekli duygularını gizliyor olabilir ve gelecek günlerde size karşı hissettiği duyguları açıklama kararı alabilir.

Kahve falında kunduz sembolü görenlerin alternatif olarak; “kahve falında sansar görmek” başlıklı yazımızı da incelemelerini tavsiye ediyoruz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı