Kahve Falında Kupa Görmek

Kahve Falında Kupa Görmek
13 Mart 2017 tarihinde eklendi, 4.320 kez okundu.

Kahve falı kahve telvesinden çıkan şekilleri yorumlayarak bakılıyor. Kahve falında görülen bir çok şeklin anlamı vardır. Bu şekiller arasında en çok görülen şekillerden biri de kupadır. Kahve içildikten sonra bakılan kahve falında kupa görmek pek çok anlamı içinde barındırıyor. En çok söylenen anlam fal sahiplerinin hedeflerine ulaşmasının sağlanması yönünde. Fal sahibinin kahve falında kupa görmek zafer ile ilişkilendiriliyor. Pek çok yorumcuya göre ise kişinin emek verip emeğinin karşılığını alamadığı bir işinin beklenen ve hak ettiği takdiri almasına işaret ediyor. Kupa simgesi aynı zamanda hırslı insanları da temsil ediyor. Fal sahibi eğer ki huysuz ve inatçı biri ise bu huyunun değişmesi için elinden geleni yapması gerektiğini gösteriyor. Eğer bu kişi kendisi değil çevresinden biri ise bunu tatlı bir dil ile çözmeye çalışabileceği anlamına geliyor.

Kahve Falı ve Kupa

Kahve falında kupa görmek görülen kupa kimi zaman ise aşk yorumlanıyor. Bu aşkın uzun süreli olacağı anlamına geliyor. Kupa başarılı zamanlarda kazanıldığı için kişinin hayatında ya da işinde başarı elde edeceği anlamına da gelir. Kişiliği sağlam, güçlü ve yapıcı olan insanların falında genellikle kupa çıkar. Bu kahve sahibinin güçlü kişiliğinin simgesidir. Aynı zamanda da kişinin gözünde büyüttüğü ya da ulaşmakta zorlandığı bir hedefini de gerçekleştirebileceği anlamına gelir. Kupa büyük başarıların anahtarının kişinin kendi elinde ve çabasında olduğunu ifade eder.

Başarıları Göğüs Kabartacak

Kahve Falında Kupa Görmek Kişinin oldukça yükseleceğini, göğüs kabartacak başarılar elde edeceğini açıklar. Uzun zamandır canını sıkan, umutsuz hissettiği ve çözülmesi zor bir sorununun da üstesinden gelebileceği, sorunlarını mutlu bir şekilde çözüme kavuşturacağı anlamına gelir. Kahve falında görülen kupa kolay kolay herkesin falında çıkmayan bir figürdür. Bu figür fal sahiplerinde oldukça nadir görülen bir figürdür.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git