Kahve Falında Kurbağa Görmek

Kahve Falında Kurbağa Görmek
20 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 70.714 kez okundu.

Kahve falında kurbağa görmek;

Neredeyse tüm fal bakıcıları tarafından özel hayatınızda meydana gelecek üzücü olaylara yorumlanır. İlişkisi olan kişiler sevgililerinden veyahut eşlerinden büyük bir darbe görebilirler. İlişkinizde işin içinden çıkılamayacak derecede büyük sorunlar olacak. Karşı tarafın sizleri aldattığı haberini alabilirsiniz. Evli kimseler için de aldatma ve benzeri durumlar yaşanacak. Eşinizin başka biri ile gizli beraberliğinin olduğunu işitebilirsiniz. Falda kurbağa görmek; aşk ilişkilerindeki büyük yalanların en sonunda gün yüzüne çıkacağını simgeler. Sizin ya da karşı tarafın yalanının ortaya çıkması, ilişkinizi çıkmaza sürükleyecek.

Kahve fincanında kurbağa şekli çıkması,

falda kurbaga gormekEvlilik ve resmiyet kazanmayan ilişkilerde erkek tarafının hayat arkadaşını aldatacağına yorumlanır. Bu yüzden falına bakılan kişinin cinsiyeti bu sembolde önemli rol oynar. Eğer kahve falına bakılan kişi kadınsa, kocası ya da sevgilisinin başka kadınlar ile beraber olduğunun haberini alacak. Falına bakılan kişi erkekse, eşini ya da sevgilisini aldattığı yakında öğrenilecek.

Falda görülen kurbağa sembolü, bazen âşık olduğunuz kişinin sizi üzecek sözler ve hareketler içerisinde olacağına yorumlanır. Beraberliği olanların karşı tarafa güvenleri sarsılacak. Kahve falında kurbağa bacağı görmek, sevgilinizin sizi terk edeceğine yorumlanır. Bu sembol genelde aşk hayatında ayrılığı çağrıştırır. Kahve falında kurbağa kafası görmek, falına bakılan kişinin moralini bozan figürler arasındadır. Sevgilinize ya da eşinize göz koyan birini simgeler. Bu kişiye karşı önleminizi baştan almazsanız, sevdiğiniz ile aranıza girecek. Falda kurbağa yüzü görmek, beraber olduğunuz kişinin yüzünüze itiraf edemediği şeyler olduğuna yorumlanır. Aynı şekilde, fincanda kurbağa başı çıkması ilişkilerde gizlenen gerçekleri ifade eder. Kahve falında kurbağa yavrusu görmek, ilişkilerde ufak tefek tartışmaların olacağını gösterir.

Kahve falında kurbağa ne demek?”

Kahve falında kurbağa ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, bu sembolü aşk hayatı yerine iş hayatlarına da yorumlayabilirler. Fincanda çıkan kurbağa işareti aşk hayatında negatif ve iş hayatında pozitif olayların habercisidir. Okuyanlar ya da çalışanlar için son derece verimli bir dönem olacak. Başarılı olacağınız bir döneme girmişsiniz ve yakında hedeflerinizden birine ulaşacaksınız. İş hayatında başarılı olmanız, gelirinizin artmasını sağlayacak. Okuyanlar ise, sınavlarında tüm çabalarının karşılığını alarak, başarılı olacaklar.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git