Kahve Falında Kurdele Görmek

Kahve Falında Kurdele Görmek
15 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 3.861 kez okundu.

Kahve falında kurdele görmek; ruhsal uyanış ve aydınlanma anlamına gelir. İlham ve sezgileriniz artacak. Kendinizi insanlara karşı daha iyi ifade etmeye başlayacaksınız. Falda kurdele görmek, bazı uzman fal yorumcuları tarafından tez vakitte gelecek sürpriz bir hediye olarak da yorumlanır. Doğum günü ya da yıldönümü yaklaşan fal sahipleri sevdiklerinden çok özel bir hediye alabilirler. Bu hediye karşısında vereceğiniz tepkiyi şaşırabilirsiniz. Özellikle ilişkisi olan fal sahipleri sevdikleri insandan havalara uçacakları bir hediye alabilirler.

falda kurdele gormekKahve fincanında kurdele şekli çıkması, daha duyarlı hareket edecek ve yaşama amacınızı kavrayacağınıza yorumlanır. Kendinize daha fazla değer vermeye başlayacaksınız ve isteklerinizi ön planda tutacaksınız. Kahve tabağında kurdelenin anlamı, misyonundan şaşmama ve iş hayatında çizdiği yolda ilerleme olarak yorumlanır. Akrabalarınızdan da önemli ölçüde destek alabilirsiniz.

Falda görülen kurdele sembolü, yeni bir vizyona sahip olmak ve maddi yönden daha ciddi kararlar almak olarak değerlendirilir. Aynı zamanda maddi açıdan hayatınızda devrim niteliği yaratan kararlar alabilirsiniz.

Kahve falında kurdele ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, sevdiklerinden gelecek sürprizlere karşı hazırlıklı olsunlar. Kendinizi insanlara karşı daha iyi ifade edeceksiniz. Sevdiğiniz insana daha bir yürekten bağlanacaksınız. Özellikle sevdiğiniz insanların sizlere değer verdiğini görmeniz onlara karşı daha anlayışlı olmanızı sağlayacak ve aranızdaki bağı güçlendirecek.

Kahve falında kurdele sembolü görenlerin alternatif olarak; “kahve falında fiyonk görmek” başlıklı yazımızı da incelemelerini tavsiye ediyoruz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git