Kahve Falında Kürek Görmek

Kahve Falında Kürek Görmek
25 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 3.050 kez okundu.

Kahve falında kürek görmek; bazı isteklerinizin gerçek olması için gereken gayreti göstermediğinizi simgeler. Daha fazla çaba harcamalı ve istekli olmalısınız. Negatif düşüncelerden sıyrılın ve iş hayatında hedefleriniz için çok daha fazla çalışın. Gereken azmi gösterdikten sonra, isteklerinizin nasıl bir anda gerçek olduğuna sizler de şaşıracaksınız. Falda kürek görmek, yavaş adımlarla ilerleyen fal sahibini simgeler. Çok fazla borç altına girmeyin ve maddi konularda daha tutumlu olun. Atlatmanız gereken zor süreçler var ve bu nedenle bir süre daha paranızı kontrollü harcamalısınız.

falda kurek gormekKahve fincanında kürek şekli çıkması, emek harcanılan konularda başarının kaçınılmaz olduğunu simgeler. Kendi menfaatiniz için hırsınızı arttırın. Birkaç zorlu dönemi de atlattıktan sonra bu kadar çaba etmenize şükredeceksiniz ve hayallerini kurduğunuz hayat sizlerin olacak. Kahve tabağında kürek görmek, yeni arkadaşlıklar edinmek ve yeni akrabalar tanımak manasına gelebilir. Daha önce tanışmadığınız ve ilk defa tanışma fırsatı yakaladığınız akrabalarınız her konuda yardımınıza koşacak. Hane içerisinde huzur eksik olmayacak ve aile fertleri hayatlarından memnun olacaklar.

Falda görülen kürek sembolü, bazı fal yorumcuları tarafından geleceğiniz için daha dikkatli kararlar almanız yönünde bir uyarı olarak yorumlanır. Kazancınızın bol olması için daha hırslı olmanız şart. Okul hayatınız devam ediyorsa, eğitiminiz planladığınız yönde ilerleyecek. Hedeflenilen makam ve mevkiye ulaşılacak. Kahve falında kazma kürek görmek, bolluğun yegane sembollerinden biridir. Yakın dönemde elinize geçecek toplu parayı iyi değerlendirmeye bakın. Kahve falında kürek çekmek veya kürek çeken adam görmek, ailesi için fedakarlıkta bulunan fal sahibini simgeler. Aile huzurunuzun için çok emek sarf ediyorsunuz ve yakında ailenizi daha iyi şartlara kavuşturacaksınız.

Kahve falında kürek ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, gelecek için doğru yatırımlar yapacaklar. Okuyan ve çalışan fal sahipleri kendi hayatlarına güzel bir yön verecekler. Fincan içerisinde beliren kazma ve kürek gibi işaretler genelde para ve bereketi simgelediğinden, refaha kavuşacağınızı söyleyebiliriz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git