Kahve Falında Kurt Görmek

Kahve Falında Kurt Görmek
16 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, kez okundu.

Kahve falında kurt görmek; isyankar kimselere işaret eder. Son zamanlarda başınıza gelen olaylar sizi yıpratarak, her konuda isyan etmenize neden olabilir. Sevdiklerinize bir takım konularda gerçekleri söyleme ihtiyacı bulabilir ve onlara hatalarını itiraf edebilirsiniz. Falda kurt görmek, asilliğin ve lider ruhun da bir simgesi olarak bilinir.

falda kurt gormekKahve fincanında kurt çıkması, birçok fal bakan kişi tarafından kötü kalpli ve sizleri çekemeyen insanın sembolüdür. Bu kişi sizin her zaman kötülüğünüzü istemektedir. Başınıza gelecek bir takım olaylar, gelecek günlerde düşmanlarınızı mutlu edecek.Falda görülen kurt figürü, başınızı dertten kurtaracak bir insana işaret edebilir. Eğer dost ve düşmanlarınızı ayrı bir kefeye koymayı başarırsanız, sizden şanslısı olmayacak. Kahve falında uluyan kurt görmek, hakkınızda yapılan dedikodulara sesli bir şekilde şahit olacağınıza yorumlanır. Falda uluyan kurt sembolü, iki kişinin tartışması sonrasında, bu kişiler arasında kalacağınızı gösterir. O nedenle, bir süreliğine kavga ve tartışmalarda taraf tutmamanızı sizlere öneririz. Kahve falında kurt kafası çıkması, size sürekli negatif enerji veren bir insandır. Bu kişi her muhabbette negatif enerjisi ile hayallerinizden sizleri soğutmaktadır. O kişiden uzak kalmanız sizler açısından daha yararlı olacaktır.

Kahve falında kurt köpeği görmek, saldırgan ve çevresine zarar vermek isteyen, dengesiz bir insanı simgeler. Bu kişi uzaktan çok sakin durmaktadır. Ancak samimi olunca sizi üzecek davranışlarda bulunacaktır. Kahve falında kurt uluması, öfkeleneceğiniz bir haber alacağınıza yorumlanır. Kahve falında kurt adam çıkması, dost görünümlü düşmanın temsilidir. Her lafa kanmayın ve bir süreliğine ruhunuzu dinlendirecek aktiviteler yapın.

Kahve falında kurt ne demek?” diye merak eden okuyucularımız, içinize attığınız dert ve tasaları birine anlatma ihtiyacı duyacaksınız. Negatif enerjiden kurtulmak için bir süreliğine insanlardan uzak kalmak isteyeceksiniz. Kahve falında kurt sürüsü sembolünün manası da böyledir. Kalabalık ortamlara girmek istemeyeceksiniz ve yalnız kalarak daha mantıklı kararlar alacaksınız.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git