Kahve Falında Kuş Tüyü Görmek

Kahve Falında Kuş Tüyü Görmek
22 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 1.799 kez okundu.

Kahve içildikten sonra fincanda kalan kahvenin telvesinin aldığı şekilleri yorumlamaya kahve falı denmektedir. Günümüzde de bu fala inanmayanlar da sürekli kahve falını yine de merak edip baktırmaktadır. Fala inanan kişiler fincanda ya da fincan tabağında gördükleri şeyleri gerçek hayatlarına yormaya çalışırlar. Din açısından bakıldığı zaman fala bakmak ve baktırmak kesinlikle günahtır. Çünkü gelecekteki yaşanılacak şeyleri insan oğlunun bilemeyeceğini gerçeğini bilmeleridir. Kahve falına göre hayatlarında değişiklik yapıp bunun olumsuz sonuçlarını görenler olmuştur. Bazılarının da kahve falına inanmayıp sonradan inanmayarak baktırdım ama yine benzer şeyler yaşadım dediği olmuştur.

Semboller, hayvanla figürleri, insan figürleri, noktalama işaretleri, harfler, eşyalar vs şeyler görünebilmektedir.

Kahve falı bakılırken niyet tutulur. Fincan tabağa doğru çevrilir. Fincan soğuyuncaya kadar beklenir. Bazıları fincanın üzerine yüzüklerini de koymaktadır. İlk önce fincana sonra da fincanın tabağına bakılmaktadır.

Kahve Falında Kuş Tüyü Görmek Neyi Simgeler

Kahve Falında Kuş Tüyü Görmek Art arda gelecek güzel haberlerin var demektir. İçinden geçen bütün güzelliklerin bir anda olacağına delalettir. Hiçbir sıkıntınızın olmadığınızı, rahat bir hayatınızın olduğunu ifade etmektedir. Arkadaşlarınıza ve çevrenizdeki insanlara kendinizi sevdirmişsinizdir. Huzura ermek, sıkıntılardan kurtulmak anlamına da gelmektedir. Kısacası kuş tüyü görmek müjdeli güzel haberlerin bildirisidir. Fallarda kuş simgelerinden görülmesi iyiye işarettir. Bazı kişilerin yorumladıklarına göre de Kahve falında kuş tüyü görmek siyah kıyafet giymiş erkeğe de yorumlanmaktadır.

Rahat Hayat Yakında

Kahve Falında Kuş Tüyü Görmek Rahat bir hayatın geleceğinin habercisidir. Kırgın bir arkadaşın habercisi de olabilir. Bu arkadaşının tavırlarından bunu anlamaya çalışman gerekiyor. Arkadaşın ile aranı düzeltebilmeniz için onu anlayabilmeniz gerekmektedir. Onun adına çaba sarf etmeniz gerekmektedir.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git