Kahve Falında Kutup Ayısı Görmek

Kahve Falında Kutup Ayısı Görmek
9 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 25.447 kez okundu.

Kahve falında kutup ayısı görmek; buzullarda yaşayan bu hayvanın büyük cüssesi sebebiyle çok büyük bir kısmetin habercisidir. Kutup ayısı gerçekte çevresine uyum sağlayan bir hayvan olduğundan, falda da benzer manalara gelir. Falda kutup ayısı görmek, ortam değişikliği olacağına ve yeni gireceğiniz ortamlara kolay uyum sağlayacağınıza yorumlanır. Hayatınızda büyük bir değişiklik olacak. Bu değişim ilk başlarda sizlere zor gelse de, kısa bir sürede alışacaksınız.

falda kutup ayisi gormekKahve fincanında kutup ayısı şekli çıkması, yeni bir iş veya ilişki anlamına gelir. Şehir değişikliği de yapabilirsiniz. Yeni işiniz farklı bir ilde olabilir. Kahve tabağında kutup ayısının anlamı, her koşulda kazancınızın değişmeyeceğidir. Kahve falında kutup ayısı yavrusu görmek, normalde çok sakin bir ruh hali olan fal sahibini çılgına çevirecek bazı olayların vuku bulacağını gösterir. Duyduğunuz bir haber sonrasında karakterinizin dışına çıkacağınız tepkiler verebilirsiniz.

Falda görülen kutup ayısı sembolü, falına bakılan kişilerin kendinde rahatsız olduğu bazı huylarını bırakması olarak değerlendirilir. Sevmediğiniz huylarınız veya alışkanlıklarınızdan kurtulmak için çaba göstereceksiniz. Erdem sahibi bir insan haline geleceksiniz ve önem verdiğiniz değerleriniz değişecek.

Kahve falında kutup ayısı ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, daha iyi bir insan haline gelecekler. Kalplerindeki tüm kötülükleri temizleyerek, insanlara daha yararlı bir birey olacaklar. Kahve falında ayı görmenin ne anlama geldiğini merak ediyorsanız; kahve falı sözlüğümüzü ziyaret edebilirsiniz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı