Kahve Falında Lale Görmek

Kahve Falında Lale Görmek
23 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 5.651 kez okundu.

Kahve fincanında lale çıkması, özel hayatınızda hiç ummadığınız gelişmelerin olacağına yorumlanır. Falda lale görmek, yeni bir aşka yelken açmaya ve hayallerinizdeki kişi ile sonunda birlikte olmaya delalettir.

Kahve falında lale görmek, tanışacağınız yeni kişinin size karşı iyi niyetler beslediği ve sizden hoşlandığı manası taşır. Bu kişi ile yakında ilişkiye başlayabilir ve aradığınız mutluluğu sonunda yakalayabilirsiniz. Kahve falında ters lale sembolü ise; tez zamanda son derece eğlenceli aktivitelere katılacağınıza, çok güzel vakit geçireceğiniz anlamına gelir.

Bazı fal yorumcuları kahve falında lale çıkması sonucunda falına baktıkları kişiye, eğitim hayatında olumlu gelişmeler olacağını söylerler. Falına bakılan kişi öğrenci ise; ailesinin ve sevdiklerinin de yardımı ile okul hayatında yükselişe geçebilir ve derslerinden başarılı notlar alabilir. Kahve falında lale soğanı görmek, yakınlarınızdan birinin size ihtiyaç duyacağına yorumlanır. Kahve falında lale ve balık görmek ise, duygusal açıdan yoğun bir döneme girdiğinizin habercisidir. Eğer bir ilişkiniz varsa bir sonraki aşamaya geçebilir ve evlilik kararı alabilirsiniz. Aşk hayatında alacağınız kararlar size mutluluk getirecektir. Lale ve yunus sembolünün yan yana olması her zaman murada yorumlanır. Fal sahibi sonunda muradına erer. Eğer ilişkiniz kötüye gidiyorsa, harekete geçmeli ve ilişkinizi kurtarmak için gereken adımı atmalısınız. Bu sayede pişmanlıkların da önüne geçebilirsiniz. Genel olarak, falda lale sembolü görmek, mutluluk verici olayların habercisidir.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Kahve Falında Lale Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Esra dedi ki:

    Falımda açmamış bir lale vardı acaba ne demektir?

Sayfa başına git