Kahve Falında Lama Görmek

Kahve Falında Lama Görmek
5 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 9.644 kez okundu.

Kahve falında lama görmek; çalışan kişilerin işlerine daha fazla ilgi ve alaka göstereceklerine yorumlanır. Çalışma hevesi ile dolacaksınız ve daha fazla çalışarak, veriminizi arttıracaksınız. Azim ile çalışarak, hedeflerinize sırayla ulaşacaksınız. Falda lama görmek, iş hayatında daha fazla seçeneğin karşınıza çıkacağını gösterir. Girişim yapma planlarınız varsa, kesinlikle ertelemeyin. Yeni girişimler sizlerde çok fayda sağlayacak.

falda lama gormekKahve fincanında lama şekli çıkması, kendi işini yapmayı seven ve işleri yolunda giden insanı simgeler. Gelecek günlerde para kazancınızda bir aksama olmayacak. Kesinlikle tembellik etmeyin ve işlerinizi ertelemeyin. Kahve falında lama kafası görmek, devlet işlerinizin yolunda gideceği anlamına gelir.

Falda görülen lama sembolü, çoğunlukla iş hayatındaki gelişmelere yorumlanmaktadır. Bazı uzman fal yorumcuları bu sembolü çalışma arkadaşlarınız arasında sizlerden hoşlanmayan birine işaret ederler. İş yerinizde çalışma arkadaşlarınızla bazı tatsızlıklar söz konusu olacak. Aynı şekilde patronunuz ya da sizden daha üst biri ile bazı konularda orta noktayı bulamayabilirsiniz. Hatta iş yerinde yükselmenize engel olan biri olabilir. İyiliğinizi ve kötülüğünüzü isteyen insanları daha iyi ayırt edin. Çalışmayan kişiler için fincanlarında lama figürü çıkması, sofralarının bereketli olacağına yorumlanır. Aile içi finansal durumlarınızda iyileşme olacak. Kahve falında lama ve para sembollerinin birlikte olması zenginliğe işaret eder. Elinizde bulunan bir mal varlığı gelecek günlerde büyük bir kazanca dönüşecek. Sermaye arayışında olan fal sahipleri, arayış içinde oldukları toplu parayı bulacaklar.

Kahve falında lama ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, herkesle iyi geçinmeye baksınlar. İş yerinizde sizi çekemeyen insanlar ile de aranızı iyi tutun. Bazı âlimler, kahve falında lama hayvanı çıkmasını sözünün eri bir insana yorumlarlar. Size verilen sözler tutulacak. Aynı şekilde sizler de verdiğiniz sözleri tutarak yakınlarınızın gözüne gireceksiniz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı