Kahve Falında Lamba Görmek

Kahve Falında Lamba Görmek
23 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, kez okundu.

Kahve fincanında lamba çıkması; bazı isteklerinizin nihayetinde gerçek olacağına ve fal sahibinin tez vakitte mutlu olacağına yorumlanır. Falda lamba görmek, zor dönemi geri bıraktığınıza ve sıkıntıların artık son bulacağına delalettir.

Kahve falında lamba görmek; bir süredir kafanızı yoran sorunların çözüme kavuşacağı ve refah günlerin artık çok yakın olduğu manası taşır. Falına bakılan kişi, aydınlanma ve farkındalık yaşar. Alacağı kararlarda daha emin adımlar atar.

Kahve fincanında veya tabağında lamba sembolü çıkması, bazı fal yorumcuları tarafından iyi niyetiniz nedeniyle her geçen gün daha karlı çıkacağınız ve yükselişe geçeceğiniz günlere delalettir. Kahve falında sihirli lamba görmek, falına bakılan kişinin şu günlerde fazla hayal kurduğuna ve gerçek dünyadan kendini soyutladığına işaret eder. Kahve falında lamba cini görmek ise; çok iyimser birinin sizin elinizden tutacağı ve hayallerinizin gerçeğe dönüşmesinde size yardım edeceği manası taşır. Falda içi boş lamba görmek, iş hayatında yükselişe geçeceğiniz ve kariyer sahibi olabilmeniz adına size dürüst insanların yardım edeceği anlamına gelir.

Kahve fincanında Lamba sembolü görenlerin alternatif olarak; “kahve falında gaz lambası görmek” başlıklı yazımızı da incelemelerini tavsiye ediyoruz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git