Kahve Falında Leopar Görmek

Kahve Falında Leopar Görmek
10 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, kez okundu.

Kahve falında leopar görmek; lüks ve paraya düşkün bir insanı simgeler. Fincanın ortasında beliren leopar sembolü, falına bakılan kişinin gösterişi sevdiğine yorumlanır. İnsanlara hava atmak hoşunuza gidiyor olabilir. Fakat maddi sıkıntılar çok yakında görünüyor. Harcamalarınızı daha kısıtlı yapmanızı öneririz. Kahve fincanının kenarında leopar hayvanı çıkarsa, dost çevresinden birinin size hava atacağı ve sizleri kıskandırmak için bazı uğraşlara gireceği manasına gelir. Falda leopar görmek, bu hayvanın güzel bir desene sahip olmasından dolayı alımlı bir bayanı da simgeler. Falına bakılan kişi bekar bir erkekse, çok güzel bir bayanla ilişkiye başlayabilir.

falda leopar gormekKahve fincanında leopar şekli çıkması, bu hayvanın panter ve aslan melezi olmasından dolayı falda ani öfkelenen bir insana yorumlanır. Ani çıkışlar sonrasında hep zararla otursanız da bu huyunuzdan vazgeçmiyorsunuz. Sağlam bir karaktere sahip olmanız ve zorlukların karşısında güçlü durabilmeniz nedeniyle aile fertleri sizlere çok güveniyor.

Falda görülen leopar sembolü, bazı uzman fal yorumcuları tarafından rekabet ortamına yorumlanır. İş hayatında yeni rakipler edinebilirsiniz. Aşk hayatında da bazı rakipleriniz olabilir. O nedenle, şu günlerde daha fazla enerjiye ve üretkenliğe ihtiyaç duyacaksınız. Kahve tabağında leoparın anlamı çalışan kimseler için iş hayatında saygınlıklarının artmasıdır. Okul hayatında da sizlerden beklenmeyen başarılara imza atmanız an meselesidir. Güçlü rakiplere karşı yılmayacaksınız. Bu rekabet aile hayatınızda huzursuzluklara sebebiyet verebilir. Eşinizle aranızda gerginlikler olabilir.

Kahve falında leopar ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, evlilik hayatında eşlerine daha iyi davranmaya dikkat etsinler. İş yerindeki stresi eve taşımanız daha fazla sorunu ortaya çıkaracak. Rekabetle mücadele ettiğiniz için sevdiklerinizin kalbini kırmaktan kaçının ve stresli durumlarda onları kırıcı sözler söylememeye dikkat edin. Kahve falında panter görmenin ne anlama geldiğini merak ediyorsanız; kahve falı sözlüğümüzü ziyaret edebilirsiniz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git