Kahve Falında Leylek Görmek

Kahve Falında Leylek Görmek
27 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 4.519 kez okundu.

Kahve falında leylek görmek; gelecek günlerde çok fazla gezeceğinize ve seyahat edeceğinize yorumlanır. Falına bakılan kişi sürekli yolculuğa çıkacaktır. İş hayatında önemli seyahat planları olabilir. Yine tatil amacı ile de yolculuklar yapabilirsiniz. Falda leylek görmek, evde çok az duracağınıza, sosyal hayatınızda daha aktif bir rol oynayacağınıza delalettir.

falda leylek gormekKahve fincanında leylek anlamı, evini taşıma ya da yeni ev alma planları olanların tez zamanda ev değişikliği yapacağına yorumlanmaktadır. Hatta şehir değişikliği bile yapabilirsiniz. Memur olanların güzel bir yere tayinleri çıkabilir.

Kahve falında leylek yuvası görmek, uzak bir yerden gelecek kalmalı misafire yorumlanır. Bazı yorumculara göre de sizin iyiliğinizi isteyemeyen ve sizi kıskanan bir insanın varlığına işaret eder. Kahve falında leylek kafası görmek, genelde güzel manalara gelir. Fal sahibi fincanı kaparken ne dilek tutmuş ise gerçekleşmesi yakındır.

Kahve falında leylek ne demek?” diye merak edenler, temiz kalpli insanlar ile tanışacaklar. Seyahatlerinde yeni dostluklar kurabilirler. Kahve falında ilerleyen günlerde bazı değişiklikler olacağına ve bu sayede hayattan biraz daha keyif almaya başlayacağınıza da yorumlanır. Kahve falında leylek gagası görmek, hayırlı haberler işitilmesine yorumlanır. Falda leylek sembolü çıkması, falına bakılan kişinin saf kalpli olduğunu, bu nedenle isteklerinin gerçek olacağına delalettir. Gerçek hayatta da uçan leylek görmek tüm yıl boyu gezeceğiniz manasına geldiğinden, falınızda uçan leylek sembolü, bol bol gezme fırsatı yakalayacağınızın habercisidir. Hayatınız renklenecek ve yeni yerler keşfedecek, yeni arkadaşlıklar kuracaksınız.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı